Napisane przez: JACK REACHER | 12/27/2010

Serdeczne pozdrowienia dla Premiera i Prezydenta..za obietnice autostradowo-drogowe…


My dzielni urzytkownicy polskich dróg i autostrad chcemy serdecznie pozdrowić naszego p. Premiera oraz naszego p Prezydenta-Gawędziarza !!!

Cieszymy się że jest parcie na Euro2012. Cieszymy sie że w różnych exposee oraz w kampanii prezydenckiej dowiedzieliśmy się …ŻE BĘDZIE WYBUDOWANE…teraz zaś już wiemy że zgodnie z polskim zwyczajem…wybudowane będzie wielkie ..”G-ie”.

Liczba kamieni wybieranych nocą z budowanych dróg jak i dziury w drogach oraz tzw „prowizorki” jak widać wrosną w nasz krajobraz na kolejne dziesięciolecia!!!!

Można powiedzieć że chcielismy dobrze lecz wyszło jak zwykle…Najważniejsze że liczba nowobudowanych Świątyń najrózniejszych opatrzności jak i liczba „oddawanych” dóbr przez wszystkie lata postępowała w wielce , zawrotnym tempie.Najważniejsze że w naszym kraju w imię rozdziału Państwa od Kościoła , polityka tego drugiego niczym biblijna winorośl oplata gardła państwowe oraz „wiernych” , wysysając każdą złotówkę w imię miłości itd.. Tymczasem my dzielni użytkownicy musimy narażać się na widok duchownego wraz z policjantem z drogówki podczas kontroli , oraz zastanawiać się jak to robią inni, że poprostu da się…?????

Serdeczne pozdrowienia dla wszystkich klas rządzących , zarówno tych byłych jak i obecnych a także tych przyszłych…Za kolejne exposee oraz obietnice wyborcze serdecznie Wam dziękujemy z góry.

a tak na marginesie to p Grabarczykowi życzymy dojazdów koleją przez polskę oraz „jazdy” polskiej w korkach , na objazdówkach , zwłaszcza tych których dalej nie ma -pomimo szczerych obietnic….

Reklamy

Kategorie

%d blogerów lubi to: