Napisane przez: JACK REACHER | 12/23/2010

Dziękujemy p. posłowi Celińskiemu___-kochani Wyborcy


….Za przykład co robić gdy zdarzy się wypadek. Za obywatelską postawę . Za to że czynem i bez słów można pokazać , niczym w pantomimie , że Naród wyborczy to buce i głupki jakieś.

Naród zaś w swej wdzięczności też nie zapomni przykładów jemu dawanych . Kiedy pod kablem kamery lub na drugi dzień się zgłaszając….porządek sie robi przy akceptacji prawa . NIE zapomnimy przy kolejnych głosowaniach. Kiedyś jak k…a zmądrzejemy to zobaczycie że można jeszcze Sejm od zewnątrz ogladać…

Tymczasem czekając na jakieś zapowiedziane oświadczenie…..gratulujemy pomysłowości , kiedy to auto zostawić można „za pozwoleniem p. posła…” i na drugi dzień sprawę zgłosić….Za takie zwykłe jak poselskie wypłaty czasem kiedy być może „natura” nie pomaga , można było chyba TAXI wziąść i do domu pojechać . A na drugi dzień już „na spokojnie” tą samą metodą do PRACY się udać…..

Dziękujemy i wszystkim panom Posłom życzymy Wesołych Świąt oraz żeby ekrany akustyczne na środku drogi nigdy więcej w nocy nie ustawiano…..

P.S

Zresztą dlaczego miało by się nie udać ?
Skoro w Państwie prawa „…My żyjemy…” , gdzie za zatrzymanie pijanego roweżysty wraz z zarzutem spożycia, jeszcze mu korupcja grozi. Gdy za dwie krówki w papierku o korupcje oskarżony został….Teraz zaś za cenę cukierków kilku aparat państwowo-prokuratorski , czas,papier do drukarek i pieniądze nasze wydwał będzie by pokazać najmniejszemu, że korupcji się krówkami conajmniej….nie robi !!!!

Reklamy

Kategorie

%d blogerów lubi to: