Napisane przez: JACK REACHER | 12/13/2010

Dla Tych co są z Krakowa…kasioweopr.blogspot.com__[*]__


Kochani ludzie wiem że nie wszystkich z Was zainteresuje , lecz informacja jest ważna , jakkolwiek bardzo smutna…

W najbliższy piątek 17 grudnia na Cmentarzu Rakowickim o godzinie 13.00 odbędzie się pogrzeb Kasi Figury , która przegrała walkę z rakiem….Dla tych co nie poznali Kasi proponuję odwiedzić blog o nazwie..

http://herzogincecilie.wordpress.com/

lub

kasioweopr.blogspot.com

Zajrzyjcie na te strony , nie raz nawet , poczytajcie….przemyślcie Wasze życie….Może jest coś co możecie zrobić dla Tych co pozostali i dalej dzień za dniem toczą swoją walkę z nowotworami….

Kasia..była bardzo dzielną osobą , nie znaną mi osobiście lecz z Jej relacji blogowych nt swojego zmagania się z chorobą . Z postępem w walce jak i z mniejszymi przegranymi..Z jej wspomnieniami z wspinaczek jak i pływania żaglowcem….poprostu ŻYCIEM….

Jej mottem było zdanie…” Ze śmiercią mi nie do twarzy”…I tak Kasi właśnie było..

NIestety jak to często bywa…przegrywa się walkę z chorobom..lecz nie przegrywa się z nami, ponieważ Kasia zostawiła w naszych sercach wspomnienie dziewczyny , mężatki , młodej cieszącej się życiem osoby….I tutaj jest wskazówka dla nas wszystkich…….POMAGAJMY !!!!

Już nie pierwszy raz mówię że nie trzeba brać pożyczki z banku żeby komuś wysłać na leczenie….Wystarczy zwykłe 10 zł… oraz rozesłanie informacji dalej do swoich znajomych z prośbą o pomoc…I tego Wam Kochani życzę — zastanowienia się nad sobą , nad tym jakie każdy z nas ma możliwości , oraz odpowiednim ich wdrożeniem w życie…..Proszę Was nie mówcie że nie macie, nie możecie …poprostu pomagajcie na tyle ile chcecie….

Rodzinie Kasi jak i Mężowi składam serdeczne wyrazy współczucia . Kasi w tej ostatniej drodze mówię..Odpoczywaj w pokoju..Amen.

Reklamy

Kategorie

%d blogerów lubi to: