Napisane przez: JACK REACHER | 12/07/2010

Quo vadis Ludwiku Dornie i Sabo..?; Smoleńsk w EU…


Już wczesnym dniem doszła wiadomość o powrocie bez powrotu p Ludwika Dorna na łono PiS…Niby to jest zpowrotem ale nie jest !!! Ot co…demokracja… Nawet pan Lutek może się zapisywać do innych klubów taaaką wolną rękę dał p Prezes….Oczywiście do takich klubów , które nie popierają rządu….ma się rozumieć..

Jaką piekną łaciną sypnął nam p Dorn na konferencji wraz z p Błaszczakiem…Lepsza ta łacina nawet od tej mojej…Pięknie wytłumaczone słowa z łaciny przez Marszałka Dorna o byciu na smyczy pana Prezesa o tej wolności bez jadu i składu. Dopiero chyba jeden z ostatnich najwierniejszych sług i dywanów p prezesa – p Błaszczak dodał czym i po co marszałek Dorn będzie z powrotem w PiS , jednocześnie w nim niby nie będąc…pro publico bono. Bono to ja znam z U2…tak na marginesie.

A może pisiory nabierają „nowych” starych ludzi na pokład żeby puste fotele wypełnić..? Wraca” wezyr” do „sułtana”….Czy ktoś powie – Nie idźcie tą drogą ?

Do tego nasz jacht Chopin został aresztowany ” za niemanie” zapłaconego rachunku za holowanie z dnia tego kiedy maszty szlag trafił.PZU powiedziało że nie zapłaci . A pamiętam że nasi kapitanowie zaraz po akcji ratowniczej mówili że to często jest taka solidarność morska między jednostkami i opłata jeżeli wogóle…to będzie jakaś symboliczna…Widać recesja i kryzys w solidarności i pomocy też nastał. Jeżeli 300tyś $ !!..nazwać symboliczną opłatą…to ja następnym razem zrobie to samo za180 tyś $…

Nasz demokratycznie wybrany Prezydent (dla sympatyków PIS , były marszałek sejmu..), udał się rejsowym samolotem do USA. Jest taka partia polityczna ,która twierdzi że po nic. Zresztą takie to waŻne jak i wczorajsza wizyta prez. Rosji. Osobiście to życzę udanej podróży. Dobrze że prezydent nie poleciał tym drugim tupolewem….jakoś się źle kojarzy widać….Za to embrarera też nie zabrał , ponieważ na oceanie nie ma wysp żeby mógł co ok 3000km lądować…Mam nadzieję że trochę wytrzęsie p Prezydenta co będzie nauką na przyszłość , kiedy to do głowy przychodzą pomysły zakupu samolotów które do niczego bez przeróbek się nie nadają o zasięgu nie mówie, bo my też za to płacimy..

Znalazł się SAM!! , p Assange, szef Wikileaks. Wziął i oddał się w ręce policji w Londynie. Chyba dobrze dla niego. Tak sobie pomyślałem że przecież mógł był zostać znaleziony w bezdechu w wannie z „przypadkowo” zamoczonymi czterema suszarkami do włosów, nie żeby coś..ale jak to mówią najwięcej wypadków dzieje się niby w domu….

Do tego wkońcu wyciekło coś z tego Wikiprzeciek`s o polsce. Wyszło że niby to nie byliśmy zadowoleni z prezentu amerykańsiego w postaci ruchomej baterii rakiet Patriot..”Dostaliśmy” to coś w zamian za to że daliśmy się wydymać z ideą tarczy antyrakietowej w naszym kraju . Atrapa bo to tylko wygląda jak rakiety, bo nie ma tam w tym rakiet…więc atrapa ma do nas jakoś co pół roku przyjeżdżać. Zostało to też odtrąbione jako sukces i wielki pożytek dla naszej armii. No pewnie ,jest wokół czego ustawić wartowników .

Do tego w parlamencie europejskim znalazła się dzisiaj wycieczka obwoźna pt. ” krew na rękach bo to oni…” Po tak…wieelkim zainteresowaniu kongresmanów z USA sprawą katastrofy w smoleńsku , doszło to takiego samego zainteresowania euro posłów, głównie z PiS w parlamencie UE . Jedyną róznicą było to że miejsce obok p Policmajstra zajęła p Matra Kaczyńska.Pewna pani się nie pofatygowała… Szkoda że ze śmierci prezydenta polski robi się taką farsę . ___Wyrazy wspołczucia dla Wszystkich ofiar i Rodzin tragicznie zmarłych_____ . Ciekawe czy też wyprawa pod kierownictwem posła Macierewicza zrobi takie turnee po polskich kościołach w Brukseli i okolicach , jak to miało miejsce w USA ?

A pani Fotyga, która była widoczna w kropce nad I , najlepiej określiła się akurat w Jej ostatnim zdaniu w programie….a brzmiało to tak… ” Ja nie myślę…ja wiem…”- zgadzam się co do tego pierwszego…

Do tego w szpitalu dzieciątka Jezus zmarła 56 letnia kobieta, która 6 dni czekała na operację nogi..I to już nie jest śmieszne . A pana ,który w sierpniu prawie zakatował na przejściu dla pieszych chłopca (6 lat) zlecił bym „zrehabilitować” przez jakiegoś kibica piłki nożnej. Pan ów skopał dzieciaka za to że piłka wypadła mu z rąk i otarła się o koło samochodu w którym jechał .Buty narciarskie potrzebne do rehabilitacji zakupiłbym za swoje pieniądze….no bo po co dawać delikwenta do więzienia za to ? Żeby się dopiero zresocjalizował ?

Reklamy

Kategorie

%d blogerów lubi to: