Napisane przez: JACK REACHER | 12/02/2010

Mróz nadzieją w polityce !!!!__ Bałwany do wymiany…


Umęczony narodzie , nawet nie masz pojęcia jaką szansę daje nam mróz i zima i śnieg .

Szansą tą jest niewątpliwie możliwość ODPOCZYNKU od naszych starych kumpli..od naszych znajomych z podwórek, piaskownic..od naszych starych znajomych mord…w skrócie od naszych…POLITYKÓW…

Większość newsów , pokazuje nam zaśnieżone miasta, ulice , skwery a nawet i …pomniki..Aż żal pomysleć że Krakowskie Przedmieście jest zasypane a i zimno jest tak że……….hoho !! Lecz widać cuda , które objawiają się brakiem gryp i przeziębień pośród „wierzących inaczej” . Jedyną niesprawiedliwością jest fakt że tak samo zasypane i nieodśnieżone są miasta , ktorych prezydentami i włodarzami są ludzie zarówno z PiS jak i PO i innych…To jest jawna niesprawiedliwość!!! Przecież to jasna sprawa że to wina rządu i Tuska osobiście , więc powinno być tak że zasypane i nieodmiecione są miasta dowodzone przez wszystko tylko nie PiS…Uważam że należało by idąc na fali…..sukcesu , zatrudnić panią Fotygę i p Macierewicza w komisji ds zasnieżenia terenów polski będących pod wpływem popularności partii opozycyjnej.

Jedyna nadzieja to to że w okolicach wigilii , politycy mają szansę przemówić ludzkim głosem…chociaż raz w roku….Jednakże wydaje mi się że pewien Prezes oczywiście odmówi udziału w tym wszystkim za pomocą jakiegoś listu.

Tymczasem jeszcze przed Bożym Narodzeniem…rzekomo….będzie miała miejsce kolejna szopka , tym razem o nazwie „ruch smoleński”…Czyli takie towarzystwo” wzajemnej adoracji”- (autoryzowany cytat), ruch społeczny ,którzy połączyli się po katastrofie smoleńskiej (narazie nic nowego z Wikileaks nie wyszło),a którzy zaangażowali się w kampanię Jarosława Kaczyńskiego…Oczywistą..oczywistością niczym czarne jest białe a białe jest białe…prezes pojawi się na inaguracji.. ___________________ Nie muszę chyba mówić że czeka nas „stary” punkt programu w postaci kolejnego miesięcznicowego złożenia kwiatów pod Pałacem Prezydenckim…I kto się boi zimy…? HA !! Urzędujący Prezydent powinien zadbać o gorące mleko i ciastka . Do tego pomachać tym którzy składają kwiaty w miejscu pracy urzędującego prezydenta.

Do tego przez rząd wyznaczono p Zdrojewskiemu wyznaczenie odpowiedniego miejsca dla wraku samolotu prezydenckiego. Mowa jest nie o tym który jeszcze lata….Podobno najgodniejszym i odpowiednim miejscem miała by być warszawska Cytadela. Gdyby to była inicjatywa np posła Macierewicza lub SAMEGO wodza..to rozumiem…A tak to napewno dalsza część spisku rządu z ruskimi..Lepszym rozwiązaniem by było umieszczenie eksponatu w działającym piecu hutniczym , podczas np porannej zmiany..Jeszcze jest możliwość pocięcia wraku na najdrobniejsze kawałeczki i sprzedaż „wiernym” jako relikwie…..Oczywiście obrońcy Krzyża dostali by poza limitem po ponad 2 kg złomu z dowolnie wybranego miejsca. Fotel zaś naszego VIPa powinien być umieszczony przed Pałacem Prezydenckim dla celow kultu religijnego. Dystrybucję relikwi trzeba będzie wtedy powierzyć naszym wysoko wyspecjalizowanym komórkom relogijno-handlowym. Naturalnym będzie też zwolnienie z opłat i podatków…Wkońcu firma nie przynosi zysku. Odpowiednia audycja radiowa jak i „ludzkie” nastawienie na kazaniach zapewnią zbyt relikwi w bardzo krótkim czasie. Pieniądze zaś zostaną przeznaczone na fundusz pomocy hfuoeopf bmnrwefn bieda kjpjjui8o nonwno ilości .

Ubierajmy się ciepło i idźmy lepić bałwany . Może jak któryś wyjdzie będzie można go wymienić za któregoś bałwana z sejmu , ulepionego jeszcze chyba z zeszłorocznego śniegu a może i nawet jeszcze wcześniejszych zim…

Reklamy

Kategorie

%d blogerów lubi to: