Napisane przez: JACK REACHER | 11/30/2010

WIKILEAKS szokuje nadal !!! Polska pod lupą .


Kolejne wydobywające się ciekawostki z portalu Wikileaks są niemal nieprawdopodobne. Przez kolejny „wypływ” informacji, na drodze krajowej ,na obwodnicy warszawy, utoprzyły się gigantyczne korki samochodów ciężarowych. TIRy stały ponad 20 godzin !!!!! w zaspach zakopane niemal do podwozia.Oczywiście…”służby”…nasze tajne jednostki reagowania…o których głośno jest zazwyczaj latem,zeszły do takiego utajnienia że nikt ich nie widział i nie wie czy już byli czy też dopiero będą przeprowadzać swoje tajne operacje…..Jakie to szczęście że jesteśmy………_______partnerem NATO , dzięki temu mamy zawsze najlepszy sprzęt do działań naszych służb na róznych frontach.Ponoć–ale to tajne–jak donosi Wikileaks szerokość łopat śnieżnych używanych w ameryce jest nieporównywalnie lepsza niż sprzętu produkowanego przez nasze firmy zbrojeniowe.

Jakie to szczęście że wszystkie kolejne rządy po `89 roku nie uporały się z budową dróg i autostrad w polsce !!!…UFF!!! Tylko pomysleć jakie komplikacje wytworzyły by się , gdybysmy mieli tak np sieć autostrad jak niemcy lub conajmniej czesi lub słowacy…Wstyd by był..szkoda gadać!!! Dobrze że nieudolność kolejnych ekip, środki uchwalane przez kolejne budżety oraz subwencje z UE nie poszły na marne…Całe szczęście że z tej kasy podorabiało się dziesiątki osób….A przecież mamy jeszcze jakiś gówniany podatek na te cele wpierdolony w cenę paliwa…a teraz nastała kolejna zima i takich objazdów jak ten pod warszawą jest jeszcze wiele w polsce._______Póki co najważniejszym jest rozbieranie drogi w okolicach Rozpudy, no bo w naszym wysoko-katolicko-europejsko-tolerancyjnie rozwinietym kraju ważne jest aby jakiś robak o nazwie brzmiącej jakoś jak np Karczownik Zadługi lub Wyrzaszka Policipna był bezpieczny a że w jakiś wsiach niedaleko dzieci nie mogą przejść na drugą stronę ulicy….bo TIRy jeżdżą 24/7….to już nikogo nie obchodzi….Najważniejsze że wszelakich Świątyń od różnych opatrzności mamy cały zapas a tereny pod następne równierz sprytnie zabezpieczone. Już nie musi nam snu z oczu spędzać finansowanie tychże…ponieważ Państwo zapewne z mocy rozdziału Kościoła od Państwa, finansuje, dotuje i zapewnia aby katabasom spełniać sny o kolejnych wierzowcach z dzwonami u samej góry.
Przynajmniej śnieg daje nam nieco odpoczynku od mord niektórych naszych dobrodziejów…co to za nasze podatki żyją życiem niczym mieszkańcy jakiegoś miasta w chmurach….Z góry nie widząc naszych potrzeb i mając je zresztą tam gdzie się rzeczy zbędne wysrywa…

Aż żal patrzeć a co najmnie czytać o dzielnych obrońcach Krzyża ,którzy w walce dla samej walki, nie czują nawet mrozu…Przypominam że w nocy będzie….-13 st C…Jak to się mówi…Wiara czyni cuda…a czasem ogłupia…ale skoro cierpiętnicy nie czują potrzeby pojścia do lekarza i nic nie boli….to o czym tu mówić jak nie o cudzie….???

…No ale cóż wiosna idzie, chociaż narazie tego nie widać…Z wiosną powodzie znowu mogą nas zaszokować..no bo kto by się spodziewał

Reklamy

Responses

  1. Thank you.
    I added your site to my favorites.

    my site: wikilog


Kategorie

%d blogerów lubi to: