Napisane przez: JACK REACHER | 11/17/2010

Tata a PREZYDENT powiedział…PiS w USA cd__bieda w stanach__


Dzisiaj NASZ…ponoć Prezydent / dla Tych co za PiS – były marszałek sejmu/, powiedział że w wyborach samorządowych zagłosuje na ___UWAGA___-kobiete…i tyle w temacie..Przynajmniej się prezydent zachowuje jak na niego przystało…Nie skacze i nie uzurpuje sobie władzy do nie wiadomo czego…

Pan Prezes natomiast poinformował namawiając polaków do wypełniania testamentu Lecha Kaczyńskiego,czyli spot o głosowaniu na PiS w wyborach samorządowych…Bardziej podobał mi się apel „Bliźniaczek Napieralskiego”…ale pan prezes jak chce to potrafi mowić ładnie , z sensem i nie trzeba się szczepić przed ogladaniem.

Minister Sikorski czuje się upokorzony jako Polak i minister…..Powodem wstydu jest wysyp „Ich Dwoje” w USA. Panie ministrze Sikorski, nie jest Pan sam w tym. Niestety jest nas więcej, którzy się wstydzą za zachowanie posłów i prezesa, takiej jednej partii.

Doszły słuchy do polski że w ameryce głodują, pewnie tak. Nie wszyscy biali potrafią zadbać o swoje potrzeby….inni też nie. U nas jest to samo, tylko wszyscy co juz rządzili lub rządzą zaczynaja pamiętać o tym własnie w okolicach wyborów samorządowych…Najgorzej jest zaś wtedy, kiedy ci co juz byli przy żłobie, jak już spadną to wiedzą co tu robić i jak się rządzi dobrze!!!!!——-Jednak to może być świetny zbieg okoliczności. Poseł Macierewicz jest aktualnie w USA i skoro nie bardzo może wskórać coś o Smoleńsku..to może chociaż szybciutko powoła jakąś komisyjkę śledczą żeby znaleźć winnych kryzysu , bezrobocia i ew. głodu w stanach…Z góry zalecam aby utajnić końcowy protokół z prac komisji, a tak żeby nie było jaj w polityce chociaż zagranicznej.

Do tego jakby nieco na marchewkę rząd USA zachwala polskę za to że jest krajem wolności i tolerancji religijnej. Tak palnął Departament Stanu. Podziwiam czasem ten amerykański humor i poczucie w dowartościowaniu „swoich” partnerów . Wyrażam aprobatę i spodziewam się podobnego traktowania i wspierania , grupy posłów z polski, którzy przybyli do USA prosić o pomoc w wyjasnieniu wspólnym przyczyn tragedii Smoleńskiej…wkońcu jak cyrk to cyrk, lub jak kto woli tolerancja religijna–„Gdzie jest Krzyż”..ciekawe..W kraju gdzie przed głosowaniem o In-vitro biskupi wyją do posłów i straszą ekskomuniką. O poczynaniach komisji majatkowej nie wspomnę bo by się jeszcze okazało iż nie ma pełnej tolerancji….hehe..

Jednak słowo o PiS w USA należy się…Mają być spotkania z..ekspertami z róznych dziedzin min. lotnictwa . Do tego zaplanowana jest również wizyta w „Czikago”, gdzie dzielni Macierewicz pan i Fotyga pani odbędą liczne spotkania z ekspertami od wszystkiego w polskich kościołach.Zapewne dojdzie do zacieśnienia opinii nt katastrofy a zwłaszcza winnych jej samej. Polscy eksperci katoliccy, przebywajacy w „CZIKAGO” / jak to mówi się w PiSie/,są szeroką społecznością znającą się szczególnie na lotnictwie oraz na stosunkach Polska -Rosja. Wiedzą tą zapewne podzielą się z delegacją z polski, która bogatsza o doświadczenia opinii z ameryki , wniesie szereg uwag do swoich prac a zwłaszcza do raportu o wskazaniu winnych już określonych wcześniej…Jednak racją jest stwierdzenie że skrajności przyciągają się wzajemnie…Mogły by tak już TAM razem sobie zostać….

Reklamy

Kategorie

%d blogerów lubi to: