Napisane przez: JACK REACHER | 11/14/2010

Tata a prezes powiedział___”P/osły PiS w USA”


………”…..Too Yes Poska…”

Stało się !!! FAKT!!! Nasze Małżeństwo z rozsadku wyjeżdża do USA. Nasi dzielni posłowie PiS – p Macierewicz oraz pani Fotyga, pofatygowali się do stanów aby TAM zadać pytania ws katastrofy smoleńskiej.

Miejmy nadzieję że nie trzeba będzie powoływać specjalnej komisji śledczej , jeżeli samolot ,którym lecieli będzie nieco spóźniony…

Oczywistą oczywistością napewno będzie to że teraz nami jako głównym sojusznikiem USA , rzucając wszystko , zajmie się USA. To czy u nich kryzys , bezrobocie to pikuś..(PAN Pikuś) , od teraz to only Poland !!

Jestem przekonany że teraz to tylko kwestia kilku godzin do kilku dni jak CIA lub inne sekretne służby zaproszą do swoich piwnic naszych parlamentarzystów. Tam z kolei będą mogli pławić się w CD`s z nagranymi wszystkimi rozmowami, nie tylko tą ostatnią bliźniaczą….Dostaną każdy po I-podzie gdzie nagrane będzie wszystko i będą w każdej wolnej chwili sobie odsłuchiwać. Do tego nagrania video z zapisu satelitarnego będą leżały na stołach, zarówno w PAL jak i w NTSC żeby wszędzie można było w jakimś nie najnowszym odtwarzaczu video oglądać ja to wyglądało z góry…

Oprócz tego USA nie patrząc na swoją politykę zagraniczną odrazu wypowiedzą wojnę Rosji i Polsce. U nas -ściślej rządowi i osobom związanym z byłym marszałkiem Komorowskim.

Gdy PiS odniesie zadowalający wynik w wyborach samorządowych , USA rozpocznie proces wysyłania bibuły oraz maszyn do drukowania ulotek. Miejmy nadzieję że w zamian za agitacje pisowską dla polaków zamieszkałych w stanach , aby głosowali na Republikanów…Ci sami Republikanie rozpoczną szeroką kampanię w polskich mediach aby polacy zamieszkali w kraju głosowali na samorządowców z PiS.

Miejmy nadzieję że ameryka zobowiąże się do ustanowienia większej liczby ulic im Lecha Kaczyńskiego we wszystkich metropoliach a nie tylko jednej w Chicago. Do tego tak samo jak czarne jest białe a białe jest białe , USA zobowiąże się do wybudowania odpowiednio sporej liczby pomników, oczywiście za swoje…skoro jesteśmy największym już sojusznikiem..Nastąpi zniesienie wiz do USA dla tych którzy udokumentują swoją wieność p prezesowi oraz będą mieli aktualne zaświadczenie o wpłacie na jedynie słuszne radyjko.Prezes Kaczyński zostanie zaocznie uhonorowany tytułem – Prezydenta na obszarze ameryki północnej i teraz w kuluarach sejmowych poza kamerami wszyscy posłowie jeszcze nie wyrzuceni z PiS będą się tym tytułem do prezesa zwracać.

Do tego jako główny sojusznik – Polska zobowiaże się do zakupu kolejnych partii militariów z demobilu , jak tylko PiS kiedyś ponownie dojdzie do władzy , za cenę i offset podobny do tego od naszych jastrzębi.

Rząd nasz jak widać nie ma pojęcia jakie to mogą być korzyści dla Polski , po takiej wizycie parlamentarzystów z PiS. Oskarżanie o zdradę lub o podwarzanie wiarygodności kraju na arenie międzynarodowej są jak najbardziej nie na miejscu.Wkońcu ludzie z PiS kiedyś rządzili polską i to im jeszcze zostało i wiedzą lepiej co robić aby Polska była nowoczesna, wiarygodna, tolerancyjna i stabilna jako partner dla nowoczesnej europy i świata.

Podziękujmy więc za to Prawu i Sprawiedliwości w najbliższych wyborach samorządowych….

Reklamy

Responses

  1. Polecam wypowiedz Andrzeja Jarmakowskiego w temacie zaoceanicznej podróży, tej dostojnej pary:

    http://www.progressforpoland.com/artykul/macierewicz-i-fotyga-zupelnie-nie-znaja-amerykanskiej-polityki

    Można tylko boki zrywać:)


Kategorie

%d blogerów lubi to: