Napisane przez: JACK REACHER | 11/11/2010

Tata a prezes powiedział___cz4 .


Jak widać 92 rocznica odzyskania niepodległości przez Polskę skłania do refleksji. Najlepszy przykład na pielęgnowanie zjawisk związanych z odzyskiwaniem niepodległości, połaczonych z nowoczesnością, zafundowali nam posłowie PiS. Oni dzielni patrioci, pamiętając o konspiracji złożyli kwiaty i wieńce zaraz po tym jak zakończyły się oficjalne uroczystości związane z udziałem najwyzszych władz państwowych na Pl Piłsudskiego.

Do tego w Warszawie jakby korzystając z demokracji oraz z kampanii wyborczej na prezydenta miasta, doszło do wydania pozwoleń na kilkanaście demonstracji naraz. Dmonstrowali faszyści , ONR, ci co są za jak i również tamci co są przeciw. Widać przykład idzie z góry i skoro prezes może chadzać nocą i za dnia po mieście to dlaczego by nie inni. O stawianiu urządzeń bez zezwoleń typu krzyż nie wspomnę, bo aż strach pomysleć co chcieliby ustawić ci z ONR lub np faszyści….pomijam paradę równości w przykładach.

PiS stara się utrzymać w pokazywaniu zwarcia i jednomyslności. Dlatego narazie nie będzie decyzji co dalej z posłem Poncyliuszem i e-posłem Kamińskim. Zbliżają się wybory parlamentarne, jak tak zaczną się wykluczać to nie będzie na kogo głosować, gdyż więcej może być poza klubem niż wewnątrz.Panowie jeszcze 10 dni…

Prezydent zaś jak i członkowie rządu wymarzli stojąc i obserując uroczystości. Uszy im spuchły od salw armatnich. I to jest tyle co dzisiaj zrobili. Resztę za nich odwala jak zawsze opozycja, pokazując po swoich czynach jak spada im poparcie,kiedy rządowi rośnie.

Reklamy

Kategorie

%d blogerów lubi to: