Napisane przez: JACK REACHER | 11/09/2010

Tata a Prezes powiedział__cd


Wybory samorządowe tuż ,tuż…Posłanka Kempa porównuje partię do pędzącego superexpressu….może to o jakiś towarowy chodzi? Kto by sie tam wyznał….

Banicja z PiS raczej zatoczy jeszcze krąg i pewnie poseł Poncyliusz dołączy do pań wylanych wczoraj…Nasza opozycyjna sekta…zaraz, zaraz..a może jeszcze i partia opozycyjna , przemawia jednym głosem. Demokratycznym głosem, który to osiągnął w wyborach na szefa partii swoje maximum. Innego kandydata brak..jak głosiły komunikaty. Ostatnim wylanym może być już chyba tylko poseł Błaszczak. A dlaczego , to już niech sobie Państwo dopiszą sami………Ja zaś dodam że Jego dzielność w tłumaczeniu nam tego co juz nam wcześniej sam prezes tłumaczył , przekracza wszelkie granice kunsztu między bycia lojalnym a śmiesznym…

Jeżeli chodzi zaś o najważniejsze sprawy Patriotyczno- Pomnikoznawcze . To wkrótce do USA mają wyruszyć nasi najlepsi z najlepszych . Poseł Macierewicz oraz najpiekniejsza z dyplomatów p. Fotyga. Mają oni za zadanie poprosić Republikanów o pomoc w rozwiazaniu sprawy katastrofy smoleńskiej…Oprócz tego PiS ma zamieścić w poczytnych pismach amerykańskich list ,w którym oprócz tego że są obrażeni na wzystko i za wszystko, ma byc nakreślona sytuacja aktualna w polsce. Po tym jak sądze amerykańskie społeczeństwo zacznie się organizować. Może i nawet zaczną wysyłać paczki żywnościowe i bibułe ? Kiedy juz naród zaoceaniczny przejży na swoje oczy, zaczną napewno wywierać ogromny nacisk na swoich ukochanych Republikanów aby zarzucili swoje plany np zabrania ameryce darmowego systemu służby zdrowia , w zamian za płacenie lobby firm ubezpieczeniowych ogromnych kwot na poczet „ubezpieczeń” i zaczną pikietować stolicę oraz domagać się jaknajszybszego wyjaśnienia sprawy wycieczki wczesnowiosennej pana Kaczyńskiego Lecha z Osobami towarzyszącymi. O sprawie takiej jak likwidacja bezrobocia w USA lub szkolnictwie nawet nie wspominam. Wkońcu co ważne to i ważne !!

A na naszym gruncie też zabiegi o wyjaśnienie tej katastrofy trwają. Już powoli nie dziwi mnie że wojskiem rządzi…psychiatra. Sam byłem to i powinienem wiedzieć. Lecz lata lecą i człek myśli, przecież zmiany jakie i być musiały po drodze. A tu gdzie tam!! Jak syf to syf…..skoro w 36 Spec Pułku wprawę pilotów wyznaczały dokumenty złożone w jednym z pomieszczeń bez patrzenia nawet na pilota a i często bez lotów.To się teraz nazywa „nieprawidłowości” już nie można powiedzieć że burdel.Ponoć nasz minister wiedział o czymś takim od czerwca tego roku…Naturalnie przed kwietniem to było wszędzie dobrze.

Jeśli zaś idzie o pomnikologię to najprawdopodobniej odsłonięcie pomnika na Powązkach jak i spotkania Rodzin ofiar z premierem odbędą się bez udziału prezesa Kaczyńskiego , który obiera ostatnio taktykę na samotnego wilka chyba. Czarne jest białe a biała białe, więc nie ma On zamiaru się spotykać z Tuskiem (to ponoć premier) a o Marszałku……nawet nie wpsomnę, gdyz listem do kancelarii ogłosił iz z RBN rezygnuję i basta…Co do tego …no….Tuska to się nie dziwię , bo on nawet winny temu że dopalacze zakazane..lecz rezygnacja z prac Wszystkich grup politycznych w RBNie..to jakaś kpina…Naszczęście Polska nie jest potęgą atomową…bo wtedy chyba połowa narodu domagała by się wyjścia z Rady pana prezesa.

Do tego mamy jeszcze asystenta ministra Sikorskiego (tego od watach) ,który publikuje sam (na siebie..), zdjęcia z pobytu w Afganistanie , kiedy na chełmie wojskowym ma założone stringi….Jeżeli były one ppanc…to dobrze, jeżeli zaś zwykłe bez wartości bojowych…to czemu się dziwić..

Polska to taki dziwny kraj, gdzie w „świeckim” ustawodawstwie żaden poseł w zwyż , biskupowi nie podskoczy. Prezes jednej partii po jakimś czasie mówi że to co wcześniej mowił to nie pamięta bo był na prochach i że komuch to……, …….. !!! Teraz zaś znowu mówi że jesteśmy inteligentnym narodem…

Powoli zaczynam rozumieć sens pomysłu i budowy największego pomnika Chrystusa na Świecie , a co tam niech smutno brazylom , których i tak z miłością bliźniego nie lubię..A nam to napewno nie zaszkodzi , swojsko będzie…

Reklamy

Kategorie

%d blogerów lubi to: