Napisane przez: JACK REACHER | 11/08/2010

Tata !! A pan Prezes powiedział….+ posłanka Rokita, Kempa .


Jeżeli można powiedzieć – Nie lubię poniedziałków w sensie satyrycznym , to chyba nie jestem w tym sam.

Dzisiaj w Stalowej Woli Jegomość Prezes był umiał zauwazyć że przez pomyłkę PiS w roku 2002 pooparło tam obecnego prezydenta miasta p Andrzeja Szlęzaka. Słowami p prezesa PiS , ” z poręki naszej partii został wybrany prezydent Stalowej Woli”. Za co p Jarosław był przeprosił wyborców…

Pan Kaczyński raczył przypomnieć kilka jakże znamiennych czynów do jakich skłonny był dopuścić się prezydent Stalowej Woli. Min krótko po wyborze na prezydenta po próbach utworzenia koalicji z SLD ( sic!) , poparcie dla niego zostało wycofane…ALE to nie koniec czynów , za jakie człowiek tern powinien zostac potępiony!!!! Oto i reszta…– Prezydent Stalowej Woli zaprotestował przeciwko decyzji wojewody podkarpackiego o włączeniu syren w 65 rocznice wybuchu Powstania Warszawskiego…no myślę sobie nieźle sobie TEN prezydent pogrywa…..a tu dalej prezes idzie tak : —Z kolei w maju tego roku p prezydent miasta odmowił wykonania uchwały rady miejskiej nadającemu jednemu z rąd w mieście imienia Lecha Kaczyńskiego !!!!….No kurde , w czasach gdy Premierem był p Prezes…to by znaczyło chyba tylko jedno….. !

Prezes dodał iż ma nadzieję że będzie jeszcze w Polsce TAKA władza ,ktora nie będzie się bała Smoleńska , która postawi pomniki ( liczba mnoga) , kiedy myślałem właśnie o jakiej władzy p prezes myśli dotarło do mnie jeszcze że Polska pod rządami Donalda Tuska gnuśnieje…..No tak myślę sobie , do tego jeszcze wszędzie gdzie się nie pojawi Premier , dochodzi ten brud..No bo wszędzie ta krew na rękach , kapie a i wina za wszystko jest Tuska przy okazji .

Później zaś Prezes powiedział coś o „INTLGENCJI POLAKÓW” ( pisownia ze słuchu…) , czyli o tym że jedno z (tych), poczytnych pism niemieckich umieściło polskę na 3 miejscu w europie pod względem….inteligencji /chyba/…Miejmy nadzieję że to pisały TE dobre gazety a nie te od kartofli na które ówczesny premier tak był się raczyć obrazić . Dodam jeszcze że „oczywista oczywistość” prezes doradził wyborcom ,których uważa też za inteligentnych (mam nadzieję , że nie za „gupich”), aby skorzystali ze swej inteligencji — a to znaczy zmienili władzę…

…UFF…..ups…!! Mam nadzieję że skoro jesteśmy inteligentnym społeczeństwem , to pamiętamy jeszcze któryś z Naszych ostatnich razów kiedy to z owej inteligencji skorzystalismy i odesłaliśmy partię PiS na „druga stronę mocy” i nie damy się teraz nabrać na frazesy p Kaczyńskiego i puścimy go wolno wraz z jego dzielnymi wojakami…..

____________________________________________________________________________________________

Do tego posłanka Rokita niczym poetka wytłumaczyła nam widzom legende o Ikarusie , któremu sie przegżały skrzydła i spadł….ale nie w kontekście słów „Biją mnie Niemcy”…lecz w znaczeniu ostatnio, nowo usuniętych posłanek j K-Rostkowskiej oraz E Jakubiak.

Natomiast instynkt niewątpliwie jakiś wstapił w posłankę Kempe, która uchyliła rąbka tajemnicy i powiedziała że JEDYNYM politykiem w Polsce ,który jest zdolny poprowadzić kraj dalej oraz wyjaśnić przyczyny katastrofy Smoleńskiej i wogóle wszystko…więc jedynym jest p prezes Kaczyński…Taak to mu już wiemy że p prezes co jak co ale zdolny to on jest do wszystkiego….

Reklamy

Kategorie

%d blogerów lubi to: