Napisane przez: JACK REACHER | 11/02/2010

Wpis__NIECENZURALNY !!!!


Kochani akurat nie mam za wiele czasu żeby opisać to co sądzę w tym temacie. Lecz nie mogę juz dłużej zwlekać, ponieważ kłębiące się myśli nie dają spokoju…

Podczas akcji znicz min zatrzymano ok 1880 nietrzeźwych kierowców i do nich kieruję te słowa…

WY buce popieprzeni!!! Jedziecie przez polskę składać wiązanki na grobach Waszych zmarłych a sami piździelce prowokujecie swoją i innych śmierć!!!! Niejednokrotnie wieziecie wasze rodziny, żony, DZIECI i co? I kurwa siedzicie dzień wcześniej przy stołach i cieszycie się że pijecie z rodziną a nastepnego dnia wsiadacie do samochodów i jedziecie a to z powrotem do domów , lub dalej na cmentarze.. Wy chuje do potęgi, bo juz nie mam słów. Nie dość że nie ma po czym jeździć w tym ..DZIKIM KRAJU!!!…TO jeszcze WY kurwa bezmózgi jedziecie narażając innych na śmierć !!!!!

Oczywiście zdaję sobie sprawę że na tych 1880 złapanych przypada pewnie TRZY RAZY więcej tych kierowców którzy przejechali i nie byli kontrolowani…..Chuj wam w dupy wy pojeby!!!!!! Kiedy się nauczycie odpowiedzialności, wy cepy z najmniejszych wsi i jakiegoś tam zadupia!!! Wy kurwa wykształceni inteligenci z centrów waszych zawszonych miast!!!! Wy jebani biznesmani w waszych wypasionych gównach!! Oraz i wy w waszych starych kurwa pseudosamochodach !!!!

Ten kto jeździ po alkoholu samochodem to ostatni buc i śmieć ,który nie ma JAJ,ostatnia cipa jebana, pierdolony odważny idiota po kilku głębszych,który naraża bezpieczeństwo innych jadących…..Pierdolę Was !!!..oraz życzę kar tak srogich że nie będziecie mieli kurwa śmiecie na przysłowiową kromkę chleba!!!!!

Reklamy

Kategorie

%d blogerów lubi to: