Napisane przez: JACK REACHER | 10/29/2010

Sejm i EkskomunIn-vitro,wybory samorządowe,Chopin bez masztów no i Akcja Znicz..OBYWATELU bierz przykład z Posłów- – …… wszystko!!!!Wkońcu sam ich wybrałeś!!!


Taaak piątek , piątek…Nie ma pierdolenia…WEEKEND idzie i w robocie też atmosfera jak w ostatni dzień tygodnia.Nie inaczej w sejmie,gdzie dzięki NAM mamy „przekrój społeczeństwa”. Przekrój ten miałbył zajmować się tematem In-vitro…lecz cóż jak wola Boża sprawiła że po pierwsze piątek , po drugie zagłosowali tak jak wiemy i zrobiono to co posłom jak i nam , skoro to przekrój społeczny, najlepiej wychodzi. Przełożono dalsze prace do komisji. Posłowie byli już tak zjeb….., no dobrze byli już tak zmęczeni pracami że w południe marszałek Schetyna zarządził….3…minuty przerwy . I to wystarczyło. Wystarczyło żeby towarzystwo się porozjeżdżało do domów!!! W domu poselskim ruch osób z walizkami panował taki jaki jutro będziemy obserwować przed cmentarzami……I bardzo dobrze. Jaki naród, tacy i posłowie. Oni mają ok 10-12 tyś złotych średnio na miesiąc.W piątkowe popołudnie miały odbyć się jeszcze dalsze głosowania,na których obecność jest obowiązkowa….ale podpowiem słowami posłanki z PiS zatrzymanej do kontroli….Możecie mnie /Ich/, w dupę pocałować….

Nasz flagowy żaglowiec doznał kontuzji podczas rejsu. Złamały się dwa maszty..statek dryfuje i czeka na pomoc,na holowanie do jakiegoś portu.Chopin, bo tak się nazywa daje się ostatnio we znaki. Najpierw kontrowersjami nt uczestniczki która wygrała konkurs a dzisiaj na jachcie złamane dwa maszty…”Bo nie zna życia,Kto nie służył w marynarce”….a co jak ktoś służył w komży ?

Podobnie do oderwanego masztu…oderwał się Prezes i apelował ws wyborów samorządowych. Prezio powiedział że „Jeżeli w wyborach samorządowych rząd nie otrzyma ostrzeżenia i czerwonej kartki…to w przyszłorocznych wyborach do parlamentu będzie źle..” Mam nadzieję że miał prezes na myśli wynik tychże wyborów jak i samorządowych…Jeżeli myślał że będzie źle z PiSem , to ma mój głos oddany ‚oczywista oczywistość” na wszystko tylko nie to……Oby miał na myśli że będzie źle bo PiS może nie wejdzie do parlamentu….Uff…rozpuszczam wodze fantazji….za dużo tego. Chyba udzielił mi się nastrój z prac sejmu dzisiaj….No bo pomyślmy…PiSu nie ma w polityce…JAAAAAKIIIIIIIII spokój…..UFF…Strach się bać, ponieważ Prezes powiedział że ma plan rozwoju Polski dla samorządu,gospodarki i rolnictwa….Ciekawe czy będą ew zatrudnienia w ABW czy CBŚ ? Czy jak to sobie Prezes wyobraża…? Jak był premierem /obiecywał że nie będzie…/ , więc jak już nim był to nie wiedział, nie miał planu…A teraz już wie i MA plan….WOW!!!!!

Do tego jeszcze Pałający Miłością dodał że rząd uważa że Polska to zielona wyspa . A tymczasem długi wzrosły o 300MLN….No ciekawe z czego p Prezes dawał : pielengniarkom,górnikom, nauczycielom , itd……bo chyba nie ze swojego konta , którego zresztą nie miałbył wtedy…??????

A na deser ruszyła Akcja Znicz…Na drogach będzie 15 tyś policjantów…Przypomnę że rok temu w tym samym czasie zatrzymano 1217 nietrzeźwych kierowców…” W Polskę idziemy Panie, panowie w Polskę idziemy !!!!!……” Wierzę , bo to ostatnio dosyć modne jest , więc wierzę że POLAK POTRAFI i ….co teraz ,że pobijemy niechlubny rekord z zeszłego roku??? Oby NIE !!!! Policja powinna mieć takie środki prawne , które skuteczniej nauczyły by myślenia tych , co to na dwa gazy jadą , wracają z i do domów….Strzał w prawe kolano byłby najlepszym dla tych co już kiedyś mieli zatrzymane prawo jazdy za jazdę po pijaku.. A dla „początkujacych” , co najmniej odebranie zarówno prawa jazdy i samochodu –NA STAŁE !!!!! A czy delikwent ma raty , obowiązki itd…to już nie sprawa policji żeby się mieszać….i oczywiście ze 100 tyś zł kary. My Polacy jak nas nie kopie ktoś po dupie , nie potrafimy „zaskoczyć” i zachowywać się jak każde normalne społeczeństwo. My mając niestety komunizm wszyty w plecy niczym esperal , potrafimy kombinować,przechytrzać prawo, policję. Potrafimy na jedzienie wydawać 5 Euro na tydzień w Londynie . Potafimy zakombinować w pracy, co już jest chyba narodowym sportem , więc i z jazdą też nam tak idzie jak ze wszystkim. BATA potrzeba nad grzbietem to się nauczymy !!! Do tego dochodzi fakt że w polsce nasze autostrady są ściśle tajne i pochowane jest te całe 300 km autostrad po całym kraju. Jazda wygląda jak walka o przetrwanie w dżunglii , dziury , dziury , bzdurne znaki i przepisy. Trzymajcie się podróżni Ci do których jedziemy zapalić świeczkę , nigdzie się nie śpieszą i nawet jak przyjedziemy 5 godzin później…dalej będą w tym samym miejscu…Rozwagi ludzie,rozwagi.

Reklamy

Kategorie

%d blogerów lubi to: