Napisane przez: JACK REACHER | 10/28/2010

Szkło Kontaktowe,telefony na żywo-Czyżby atak na PiS ??___TVN..”ciemność widzę…ciemność..”


W czwartkowym „Szkle…..” miała miejsce dość krempująca sytuacja. Otórz podczas części programu,gdzie na żywo dzwonią słuchacze, jedna pani dzwoniąc wyraziła swoje zdanie nt PiS oraz Jarosława Kaczyńskiego.

Nie wiem czy w normalnym miejscu na naszej planecie była by to okazja do uruchomienia „PiSoinkwizycji’…lecz akurat tutaj mam obawy. A o co chodzi…??

Pewna pani dzwoniąc wyraziła swoją dezaprobatę w temacie prezes oraz jego partia. Niby nic,większość lub powiem żeby nie być jakimś „kondominium”/bo to tak z mieszkaniem się kojarzy/,..więc spora grupa widzów korzysta jak i ta Pani z możliwości swojego czasu antenowego i „jedzie” albo po rządzących albo ostatnio po opozycji….We czwartkowy wieczór jakże by inaczej, więc polało się na „jedyną słuszną” partię..Kobieta ta zaczęła niby to niewinnie, czyli jak i inni…–że jej się styl wypowiedzi ludzi z PiS nie podoba, takie tam zwykłe krytykowanie. Mniej więcej w połowie danej widzom minuty,pani mówiła żeby nie zapraszać przed kamery członków PiS a szczególnie p prezesa,to wtedy może się skończą sami przez naturalne zapomnienie ludzi..Też mi krytyka, myślę sobie…ALE dalej owa pani tak mówi…—Do Smoleńska powinien lecieć prezes Kaczyński i tam zginąć zamiast Lecha, to wtedy byłby w polsce spokój…….WOW!!!!!…no to się będzie działo …myślę. Sytuację starali się ratować prowadzący p Miecugow i Jakimek, mówiąc że tak nie można się zachowywać oraz opowiadać…Kobieta zaś mówi że wie o tym ale jak widzi co się dzieje i przez kogo dzieje się tak w polsce to już nie może wytrzymać tej atmosfery i nie znosi widoku prezesa w TV a może tylko w TVN…..Fakt prezes to nie Ferrari albo jakiś noblista….Ale coś tak czuje że inkwizycja nie zapomni tego stacji TVN.

Pamiętamy jak za czasów premierowania p prezesa był zakaz dla..członków tej partii w temacie udzielania wywiadów dla TVN, zniesiony potem przez szefa. Z prostego powodu,zbliżały się wybory…a wiadomo odmawiać sobie kamer przed wyborami raczej nie można….

Ciekawy jestem co dalej? W końcu teraz na fali ..”nienawiści” oraz wszystkiego co się mówi zwłaszcza negatywnie o PiS , a co może byc uznawane za atak czy to na kogoś z PiSu lub na……PiS co się być może będzie działo…?????!!!!

Nie oddzisiaj możemy się dowiedzieć co prezes myśli o TVN…Wkońcu daleko im do tej jedynej i prawdziwej TV Trwam w której posłowie PiS mogą się „wyszaleć” w tematach winnych katastrofy oraz wszystkich innych też..Więc nic nowego się nie dowiecie jak to że TVN nie jest w ulubionych u prezesa w telewizorze i może najchętniej by to rozgonił lub demokratycznie zabronił działalności .

Jeżeli jest już działające to „monitorowanie” mediów w PiS to spodziewać by się należało rano w piątek kolejnej konferencji i doniesień o atakach na i tak poszkodowanych posłów lub p prezesa conajmniej….Lub poprostu codziennego dymu tak żeby wyborcy tej partii nie czuli się zawiedzeni…

Reklamy

Kategorie

%d blogerów lubi to: