Napisane przez: JACK REACHER | 10/21/2010

Przepraszamy Pana Kaczyńskiego….!!!!!!!


…..My POLACY ( ci prawdziwi!), przepraszamy p. Prezesa za to że nie został Prezydentem. Prepraszamy że nie wszyscy oddali głos na p Kaczyńskiego . Przepraszamy za obecnego Prezydenta , który „oczywista oczywistość” został wybrany przez pomyłkę… Przepraszamy za to że Ten Prezydent też przepraszał . Najmocniej przepraszamy p Prezesa za przeprosiny Premiera,który wyciągał (chyba) niezbyt czystą rękę…w stronę p Prezesa. Uprzejmie przepraszamy Szanownego p Prezesa że został zaproszony w ten czwartkowy dzień , na spotkanie z Prezydentem (tym niegodnym przecież…), i to nawet na trzy różne terminy…Przepraszamy p Kaczyńskiego za to że co rano musi wstawać i iść do swojej ciężkiej pracy.Przepraszamy że jest zmuszony oddawać głosy przez naciskanie guzika,oraz że jest zapraszany na różne posiedzenia i narażany na obcowanie z TYMI niegodnymi Posłami,Prezydentami, Premierami oraz Tymi których sam zawiesił.Przepraszamy za to że za swoją ciężką prace bierze tak marne wynagrodzenie na które MY płacimy podatki.Przepraszamy p Prezesa za to że nie jesteśmy katolikami w skali p Prezesa oraz że być może chcielibyśmy o In-vitro sami zadecydować a nie zdawać się na rację i opinię posłów …prawdziwych katolików..

Och!!!!….Przepraszamy za to że przeprosiny są tak późno…(dochodzi 23), oraz że nie w kolejności alfabetycznej.Chylimy czoła i przepraszamy p Jarosława Kaczyńskiego za to że daliśmy się nabrać na Jego kampanię wyborczą oraz na jej wynik.Przepraszając obiecujemy że następnym razem będziemy bardziej czujni i nie damy się.Przepraszamy p Jarosława Kaczyńskiego za trudny polski język ,gdzie dwa słowa…”Prezydent Komorowski” są tak trudne do wymówienia że łatwiej jest powiedzieć „Marszałek Komorowski”.Przepraszamy p Prezesa za to że jeszcze nie wszystkie polskie miasta nie mają ulic imienia Prezesa Kaczyńskiego.

Przepraszamy również za wszystkie inne rzeczy ,za które zapomnieliśmy przeprosić p Prezesa i obiecujemy że następnym razem po każdych wyborach będziemy konsultować wynik wyborów p Prezesem. Przepraszamy p Prezesa za to że nie zrobiliśmy tego tym razem….Przepraszamy p Prezesa za to że dajemy się tak ogłupiać wszystkim posłom,urzędnikom,księżom, za to że w większości okienek czy to na poczcie czy w ZUSie jest niemiła obsługa i każdy ma to w dupie. Jako znak naszej dobrej woli obiecujemy że przy kolejnym głosowaniu nad podwyżką pensji dla pracowników Sejmu,decyzję taką przyklaszczemy jednogłośnie będąc zajętymi wiązaniem końca z końcem za nasze marne 12oozł lub mniej…Przepraszamy p Prezesa za to że w większości ogrzewamy gazem….oraz że ten gaz musimy kupować od Rosji , zamiast napaść na ten kraj i za darmo korzystać….Przepraszamy p Prezesa za to że nie każdy z nas potrzebuje Radia Maryja lub Tv Trwam jak powietrza, przepraszamy że nie wszyscy dają sobie robić wodę z mózgu…narazie.

Przepraszamy P Prezesa za to że Szymon Majewski robi sobie z niego żarty, obiecujemy nie oglądać więcej..Przepraszamy p Prezesa za to że jest obrażony na cały Świat.

…………….A KTO nas przeprosi za codzienny obraz naszej polityki , za to że osoby często z wyższym wykształceniem, tytułami nierzadko profesorskimi zachowują się jak małe dzieci w brudnej piaskownicy w czasie wyrywania sobie łopatki ??? Kto doprowadzi do tego żeby w Polsce zaczęło być normalnie ?? Kto znajdzie chwilkę czasu , pomiędzy idiotycznymi manifestacjami , sporami , obrzucaniem się błotem, udowadnianiem KTO jest prawdziwszym katolikiem,…chwilkę czasu więc na rozwiązanie problemów rencistów , młodych ludzi pragnących żyć w Polsce myślących o założeniu własnych firm i rozwoju, o problemach chorych i bezdomnych?????????????????????????????????????????????Pytam się k…… Kto za to przeprosi????

Reklamy

Responses

  1. Również przepraszam p Prezesa,…za wszystko;)

  2. przepraszam, za to ze nie moge znalezc pracy.


Kategorie

%d blogerów lubi to: