Napisane przez: JACK REACHER | 10/19/2010

Napisane we środę lecz przynajmniej do piątku aktualne….Witam we ŚRODĘ..głosowanie nad In-vitro już za …DWA DNI !!!!! ;Posłowie–Pamiętajcie o Swoim Zbawieniu!!!!!!!


Chciałbym gorąco i serdeczie powitać Wszystkich Posłów . Tym ciepłym….DZień DObry…..!!

Pamiętajcie… POsłowie , nie PiSzcie nic , nie mówcie, SoLiDarujcie się ze sobą i z wyborcami , PrzezSamąchwiLę …..módlcie się ..jak Kto woli….

Pamiętajcie o Swoim zbawieniu , i Pamiętajcie że może w Narodzie…czyli w tej mieszance co Was wybiera…są Ludzie,którzy być może …SAMI chcieliby móc mieć mozliwość zadbania o swoje potomstwo oraz o swoje własne, osobiste….zależne od Nich samych….Zbawienie .

WOW!!!!!….Dlatego nie ulegajcie Państwo Posłowie , naszemu Państwu w Państwie czyli namowom Kościoła – takim jak ta pamiętna konferenca z poniedziałku, kiedy to Biskupi wygrażali w Waszą stronę Ekskomuniką….Jeżeli nie zagłosujecie wg swoich sumień….Zastanówcie się czy może miejsce w którym się będziecie znajdowali podczas głosowania…czyli SEJM , jest miejscem gdzie /powinno się / , poprzez ustawy zadbać o dobro Narodu / mieszanka co Was wybiera…/ , czyli o dobro Wszystkich Obywateli . O dobro tych wierzących , wierzących w co innego , nie wierzących , kochających , nie kochających lub / o zgrozo!!/ kochających inaczej, lecz mających również prawo bycia nazywanymi….Obywatelami . Pomyślcie że są małżeństwa , pary i osobno ,którzy chcieli by mieć dziecko i wychować je i Wasz głos może IM w tym skutecznie pomóc lub odrzucić Ich plany,pragnienia w niebyt z powodów jakże prozaicznych….czyli finansowych…Pomyślcie Państwo Posłowie że może Każdy z osobna powinien stosowną decyzję podjąć , oczywiście wg własnego sumienia i później żyć z tym do końca . Dajcie nam ludziom możliwość decyzji tak jak MY mocą naszych decyzji oddaliśmy nasze głosy na Was…Niech jedni decydują się na życie bezdzietne ale za to zgodne z przekonaniami religijnymi…a drudzy niech również żyją zgodnie ze swoimi przkonaniami i zdecydują się na In-vitro które Waszym głosem może być współfinansowane przez Państwo…..

……………………….ZAGŁOSUJCIE ;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;……ZA DOFINANSOWANIEM ZABIEGÓW IN-VITRO PRZEZ NFZ, CZYLI PRZEZ PAŃSTWO…………………………

W Polsce jest obecnie ok 1,3 mln par nie mogących zajść w ciąże……

……….dziękuje .

Reklamy

Responses

  1. Zauważyć Pan raczy, że Wszyscy Obywatele to również ja, a moim dobrem jest niedofinansowywanie in vitro z podatków, które ja sam płacę. Jeśli Pan jest z jakichś powodów za aborcją, eutanazją czy związkami homoseksualnymi (nie wiem czy Pan jest, podaję tylko taki przykład), to nie znaczy, że dobrem całego narodu jest legalizacja/dofinansowanie tych rzeczy. Bo moim, na przykład, nie jest.

    Pozdrawiam.

    • Rozumiem, lecz przykład In-vitro można rozwiązać w sposób taki iż część kosztów finansuje Państwo a reszta to już od zasobności portfela osób starajacych się może zależeć….Co się zaś tyczy reszty to mam swoje zdanie w tych tematach,które ogólnie mozna streścić w słowach że tolerancyjnym należy być i uważam że osoby o innej orientacji też mają prawo do życia.Co się zaś tyczy aborcji i eutanazji to nalezało by poszukać przykładów rozwiazania tych kwestii w innych krajach w Europie lub Świecie a może uda się przenieść to do nas na nasze światopogladowe podwórko…Wolał bym osobiście żeby ustawodawca czyli Państwo dało obywatelowi możliwość, a wybór to już sprawa indywidualna bez ingerencji środowisk zewnętrznych i organizacji. Pozdrawiam Pana i dziękuje za odwiedziny…


Kategorie

%d blogerów lubi to: