Napisane przez: JACK REACHER | 10/16/2010

ICH BIN EIN REPUBLICANER


…………….No i zaczęło się , można powiedzieć. Zaczęła się jazda Polska przed wyborami Parlamentarnymi.. Każda partia wylewa na Nas swoje dobro i miłośc, jaką obdarzy nas już zaraz po ew wygranej. I tak PO zapragneło być jak Górnik Zabrze, ten z czasów świetności rzecz jasna….Żeby go Śląsk kochał a lubiła cała Polska czy coś koło tego. PiS zaś zapragnął aby utworzono kolejne woj. Warszawskie,którego tworzenie przy odrobinie szczęścia może zajać aż do następnych wyborów Parlamentarnych. Dając szczególnie wierzącej części społeczestwa powód do spowiedzi częstszej niż zwykle…Bo chyba nie ma nikt watpliwości że wszelkie zmiany urzędowe i administracyjne zajmują w naszym dzikim kraju sporo czasu….Do tego mamy być teraz Republikanami….NIe wiem z którego kraju Prezes pobrał tę nazwę. Jeżeli, co jak myślę z USA , to ja osobiście opowiadam się po stronie partii Demokratycznej. Amerykańscy Republican , znani są raczej z lepszego „dbania” o brzuchy najbogatszych !!! Republikanie są przeciwni wszelakim reformom emigracyjnym , które są akurat w USA bardzo obecnie potrzebne. Na marginesie dodam że ostatnią reformę emig. zafundował Prezydent Reagan Rep. zresztą..ale taki rozumiejący rzeczywiste potrzeby kraju…. Prezes Kaczyński skorzystał chyba z internetowej sprzedarzy niektórych specyfików i rozpędzony wizją zapragnął swojej ciemnocie opowiedzieć ,że teraz Tu jest Polska i że każdy z nas jest republikanem…Wkońcu ludzie pokroju słuchaczy listy przebojów Radia Maryja nie muszą rozumieć się na szczegółach czegoś co akurat im Prezes wlewa do głów….Jak mówi to znaczy, że wie co mówi….bo inaczej by nie mówił , więc pewnie to i dobre jest …skoro mówi……To chyba jest sposób dedukcji właściwy ? Jeżeli się mylę to przepraszam ,ale jakoś nie mogę sobie wyobraźić że poraz kolejny Polska nabierzę się na „syntetyczne” obiecywanie Prezesa PIS. Miała racje pani Kluźik-Rostowska,która powiedziała tylko że jeżeli wynik będzie poniżej 36% poparcia dla Prezesa i PiS w wyborach Samorządowych…to możemy mówic o klęsce..ponieważ 36% to wynik poparcie w wyborach Prezydenckich….

Oprócz tego NASZ Prezydent..czyli pan Komorowski Marszałek, jak wolą posłowie PiS…przybył do Watykanu i ponownie zaprosił Pana B-16 na kolejną wizytę…Papież dyplomatycznie stwierdził ,co stwierdził…Ważne żeby nie wpadł do nas przy jakiejś najbliższej wojnie.Oby wojen już nie było…Ale skoro na początku pontyfikatu był raz w Polsce i też raz w Niemczech…to znaczy że teraz wypadało aby kolejno nawiedził Heimat , a potem się zobaczy..

Przykro mi się zrobiło kiedy pokazano 18 trumien jadących z Warszawy do Drzewicy /woj Łódzkie/ , straszna to tragedia.Przykro też robi się na duszy,kiedy się słyszy że to wina Tuska lub nawet rządu,bo nic nie zrobił aby poprawić byt tych i chyba innych ludzi też….Naprawdę aż serce się kraje ,kiedy sobie pomyślę że rząd PiS-LPR-Samoobrona też nic nie zrobiły aby lepiej im było,jaki za rząd SLD też . Może należało by się zastanowić jak zapobiec takim wypadkom,czyli zapobiec „dzikiemu kapitalizmowi”,który jest odpadem ubocznym wyscigu szczurów….Kto był choćby w Anglii lub gdzieś dalej Ten zapewne się przekonał o tym….Po pierwsze zatrudniający lub Ktoś odpowiedzialny za dowóz tych Ludzi do pracy,powinien umieć przewidzieć pewne sytuacje…Powinien przewidzieć że na przewożeniu osób do pracy może sporo zaoszczędzić…to pewne…ALE jeżeli się coś stanie to niestety będzie więzienie i kłopoty i jeżeli ma się chociaż cząstkę sumienia….to z tym też nie najlepiej będzie…Szkoda że niektórzy potrafią mysleć ALE tylko do połowy i nie potrafią przewidzieć skutków swoich działań. Można się dziwić też tym którzy zginęli…Ale ja na przykład bywałem też kiedyś w podobnej sytuacji gdzie w głowie kręciło się zapytanie o jakieś bezpieczeństwo….a odpowiedziom było tylko to czy chce pracować czy też nie….. Wieczny odpoczynek racz IM dać Panie….

Reklamy

Kategorie

%d blogerów lubi to: