Napisane przez: JACK REACHER | 10/07/2010

„Kaczyński wie więcej o katastrofie niż może powiedzieć”…..


…………..Ponownie poprzez nonsens daje się słyszeć głos feniksa Prawa i Sprawiedliwości pani Staniszkis.Jedno jest pewne….Gdy PiS było u władzy nikogo nie podsłuchiwano oraz to że Prezes WIE ale nie może….powiedzieć..Trzeba się zgodzić z faktem że Jarosław Kczyński przegrał niewielką ilością głosów, więc z drugiej strony mamy ludzi w Polsce,którzy łasi są na słowa Prezesa oraz na Jego i innych teorie,poglądy itp.

Kupując dopalacze lub je zażywając stajemy się niebezpieczni. Narażamy się na pośmiewisko jeżeli polityk mówi że nie pamięta kampanii wyborczej,lub też narażamy swoje zdrowie przez łykanie prochów które robią wewnątrz rewolucje. To samo jeżeli najpierw zamykamy sklepy z dopalaczami,kombinując później odpowiednie ustawy do nich..Najpierw dajemy zgodę na zatrudnianie ludzi do pracy i sprzedaż kolekcjonerskich środków żeby potem „nagle” zawalczyć o zdrowie społeczeństwa…Nonsens!!! Zamiast zezwolić na jeszcze więcej takich sklepów,zwiekszyć akcyzy i podatki płynace do kieszeni Państwa /aby było za co leczyć zapaleńców/, urywać głowy jeżeli nieletniemu sprzeda się te środki w naszym kraju zaczyna się jak zwykle od …….. strony myśląc że osiągnie się żądany skutek….

Zaraz kolejny 10-TY i tylko patrzeć jak tym razem można znaleźć powód aby pogłębić podział w Polsce…Święta idą a w naszym Sejmie,w Państwie z „rozdziałem” Kościoła od Państwa jest mnóstwo katolików. Ostatnio jeden z nich powiedział że ręki nie poda temu lub tamtemu i że jest katolikiem więc na pytanie o In-vitro już odpowiedział..Inny zaś ma kilkoro dzieci więc też katolik napewno…Jest jeszcze też i ten co o nim inni katolicy mówią że krew ma na rękach, a przecież ślub kościelny lat temu kilka wziął…Są jeszcze katolicy poprzyszywani do różnych partii i ugrupowań o których taki jeden powiedział że żartował….Więc jak to będzie,kiedy przyjdzie czas na łamanie się opłatkiem w Sejmie???? Przecież tak co roku mamy przy świętach. Czy sala sejmowa będzie pusta ?

Rząd szuka oszczędności..Rozumiemy,niech wreszcie coś robią aby jeżeli naprawdę się to nie stało…to żeby kryzys nas nie dopadł na serio….Rząd zaczął od projektu budżetu na rok 2011,przyznając że dziura będzie jak krater,jednocześnie dając klerowi „kilka” milionów na fundusz kościelny……”…By żyło się lepiej..”, oczywiście nie zwykłemu Kowalskiemu.Widać „początek” dyskusji o rzeczywistym rozdziale Państwa od Kościoła…skoro wybory idą,więc jak to tak „bliźniemu” krzywdę robić.. I nieważne że bliźni w tym przypadku to Kościół,który gra na nosie rządzących i olewa wszystkich z Prezydentem na czele…Trzeba dalej dawać żeby tuba dobroci rozlewała się dalej po parafiach…Przynajmniej taka jest nadzieja a będzie jak zwykle…

Szkoda gadać !!!! Żyjemy nadal w dzikim kraju. Miał chyba racje Mr Davis…Ile lat się żyło w komuniźmie….tyle samo trzeba by normalność zagościła u nas wraz z demokracją i wszystkimi normami zachowań itd….

Reklamy

Kategorie

%d blogerów lubi to: