Napisane przez: JACK REACHER | 10/02/2010

STOP DOPALACZOM..tylko dlaczego ???


……………………………Wywalczając sobie demokracje, zgodziliśmy się może i bezwiednie, na drugą stronę tego „projektu”. Doszły do tego tak potepiane /jeszcze/, związki osób tej samej płci i ich prawa ,głośne mowienie o sprawach Kościoła , wolność wyboru,demokracja , również min znalazły się między tym wszystkim i dopalacze.

Osobiście nawet po ostatnich tak tragicznych przypadkach śmierci zwłaszcza nieletnich , uważam że zakaz sprzedaży dopalaczy za coś nienormalnego. Europejskie kraje również mają problemy z całkowitym zakazem handlu dopalaczami i widać nie jest to możliwe.Więc dlaczego próbować robić to u nas, wiedząc że to droga pod górę…? Wszyscy którzy ukończyli lat 35 i więcej pamiętają jeszcze czasy kiedy to słyszało się że w np Holandii są sklepy,które są legalne i sprzedają prochy bez ograniczeń i jest super..U nas była wtedy głęboka komuna,a TAM słyszało się takie niesamowite opowieści. Jeszcze jak ktoś był i udało się jemu przywieźć troszkę jakiegoś specyfiku to już wogóle było się w niemal jak w raju.Ci którym to smakowało,mówili że chcieliby aby czasy takie nastały i w Polsce….Było tak jak życzenie sobie wigilii w środku lipca…jak to się mowi. Oto więc nastały takie czasy że i Polska ma wolność i nie trzeba /jeżeli ktoś ma takie kuku/, jeździć do Holandii po dragi lub to samo ale w opakowaniu dopalacza….

Dwie rzeczy jakie powinny być zachowane i kontrolowane.
Pierwsze to całkowity zakaz sprzedaży tych specjałów nieletnim pod naprawdę surowymi karami !!!!!

Drugie zaś to OBOWIĄZKOWE ubezpieczenie chętnych kupujących od utraty zdrowia lub życia . Chodzi oto aby w razie powikłań Państwo nie musiało brać na siebie kosztów leczenia jakiegoś idioty,któremu zaświtał w głowie pomysł o zażyciu czegoś co mu szkodzi. Można by to też rozwiązać w ten sposób że koszt dopalaczy był by znacznie wyższy , a część z dochodów odprowadzana do kasy Państwa w celu pokrycia kosztów szpitali,pogrzebów itp, dla tych którzy „korzystają” z dobrodziejstw współczesnej chemii..

Resztę zostawiłbym rodzicom i wychowaniu.Kto chce ten bierze,kto nie chce ten przechodzi obojętnie koło danego sklepu.Taka akcyza wprowadzone od sprzedaży alkoholu,papierosów i dopalaczy zasiliła by skarb Państwa i każdy z tych podatników nie zarzywający tych śmieci, nie płacił by za głupotę innych którym dopalacz objawia się jako specyfik na całe zło….

…..I tyle! Dziękuje

Reklamy

Kategorie

%d blogerów lubi to: