Napisane przez: JACK REACHER | 09/10/2010

Jak wyleczyć objawy amnezji….?


Kochani oto dosyc ważny temat , a liczba osób borykających się z tym wciąż rośnie. Każdemu może się przydażyć o czym świadczy np dzisiejszy dzień…Jedni „zapadają” na amnezję poprostu ze starości , inni na skutek nie placenia kredytów , inni zaś pod wpływem jakiegoś tragicznego wydarzenia .

Dzisiejszy „występ” p. Prezesa oraz posłów PiS wyraźnie wskazuje że Ktoś zapadł na amnezję a najbliźsi jemu zamiast pomagać, poprostu wykorzystują to do celów politycznych aby samemu nie popaść w niełaskę. No bo jak nazwać pochówek Prezydenta z Małżonką na Wawelu a co miesięczne składanie wieńców i kwiatów na Krakowskim Przedmieściu???

Okazja dzisiaj była szczególnie ważna aby być w krakowie, ponieważ dzisiaj mija dokladnie 6 miesięcy od tej tragicznej katastrofy.Nastąpiło nawet specjalne odsłonięcie tablicy w krypcie Wawelskiej ku czci wszystkich ofiar katastrofy Smoleńskiej.

Może należało by Komuś delikatnie przypomnieć że Prezydent Kaczyński jest pochowany w Krakowie,więc Krakowski Przedmieście raczej nie bardzo pasuje żeby z godnością uczcić śmierć Prezydenta, Brata…????

Widać do celów politycznych można śmiało profanować Krzyż , za zgodą biskupow ,którzy orzekli że nie mają z Tym Krzyżem nic wspólnego….Można też wykorzystywać śmierć Prezydenta Kaczyńskiego i pozostałych ofiar katastrofy do niecnych celów politycznych i siania zamętu i pokazywania że Państwo jest słabe a grupą ok 200 osób można zdestabilizować jego pracę….

……………Może lekarza..wkońcu trauma po stracie kogoś bliskiego dotyka każdego…tylko nie każdy umie sobie z tym samemu poradzić….

Reklamy

Kategorie

%d blogerów lubi to: