Napisane przez: JACK REACHER | 09/08/2010

Elżbieta Jakubiak-sPiSana na straty?..”give PiS a chance”…


A jeszcze tak nie dawno wszyscy śpiewali…”..give PEACE a chance…”. Dwoje z dzieci kwiatow już poza nawiasem, teraz kolej widać na p. Jakubiak….ehhhhh chciało by się powiedzieć….życie….życie….

No i stało się…a raczej dzieje się..!!! Bolesna przegrana w wyborach Prezydenckich Jarosława Kaczyńskiego przynosi kolejne…”dymisje”..

P.Poncyliusz na bocznyhm torze,p. Migalski oficjalnie bez wsparcia a dzisiaj „nagła” i nieoczekiwana decyzja o zawieszeniu p. Elżbiety Jakubiak jako członka PiS.

Po lizusowskim odcięciu się od ew. sił..”reakcji” w partii przez p. Ziobre, nadszedł czas czystek i rozliczeń rodem z poprzedniego ustroju….Widać że do poprawnego rządzenia jak i normalności politycznej potrzebna jest zmiana pokoleniowa. Dotyczy to polityków starszego rocznika ze wszystkich partii politycznych…

Dzięki polityce „twardej ręki” w PiS kreowanej przez Jarosława Kaczyńskiego , partia ta znalazła się już na dość ostrym zakręcie..co może spowodować twarde lądowanie na politycznym poboczu…No bo jak wytłumaczyć to co się dzieje wewnątrz partii..?? Zakładając że członkowie PiSu wierzą w to co mówią czyli ta cała gadka o patriotyźmie, dobroci, spiskach i walce z nimi itd….to postać p. E Jakubiak raczej powinna być wzorcem do naśladowania co robić aby być poprawnym politycznie…A tu taka decyzja..

Zobaczymy czy we czwartek p. Prezesowi starczy odwagi żeby spotkać się z zawieszoną w członkowstwie partii p. Jakubiak.????

Prezes PiSu widać lubi otaczać się ludźmi którzy są „akurat” tego samego zdania co p. Prezes…Lubi jak poklaskuje się Jemu i utrzymuje sztucznie jako tego co to wie że prowadzi swoją partję ku …”oczywista oczywistość”…zwycięstwu…Demokracja to chyba słowo na czarnej liści w PiSie!!!

Nic tylko pozdrowić Wszystkich sympatyków jedynej słusznej linii oraz sympatyków jedynego słusznego radia…Czyżby Ktoś za mocno za sznurki pociągnął????

Reklamy

Responses

  1. Żal mi pani jest pani jedną z posłanek z PiS którą szanuje, powinna pani odejść z PiS i zostawić tam tych zasłużonych dla PISU, JEST PANI WESOŁĄ KOBIETĄ WIEC MOŻE JAKAŚ INNA PARTIA?


Kategorie

%d blogerów lubi to: