Napisane przez: JACK REACHER | 07/28/2010

RysoPiS…cd…..Fanatyzm Rządzenia…czyli jak przegrywa się wybory Prezydenckie


Mija środa i jak zwykle na PiS możesz liczyć….

Przed komisją ds B. Blidy p. Prezes zeznał iż nie było żadnej sprawy Blidy,tylko narada na której nazwisko p.Blidy padało kilka razy…a nawet ówczesny Premier….miał jakoby decydować czy i komu założyć kajdanki..

Od rana w ramach rewolucyjnego zrywu,p.Prezes wraz z Rodzinami..chyba pomordowanych..wysłuchiwał wniosków komisji wojskowej ds.katastrofy,opuścił On gmach biblioteki wcześniej niż planowano ponieważ,nie uzyskał odpowiedzi na swoje pytania..

Jakby dla równowagi komisja hazardowa pod przewodnictwem p.Przewodniczącego chce dojść do wniosku że nie było żadnej afery hazardowej

W sprawie katastrofy Smoleńskiej czuwający nad przebiegiem całości,dzielny p.Prezes stwierdził że normalnym Państwie demokratycznym Rząd powinien podać się do dymisji..po czymś takim…”a tym czasem Rząd kwitnie”. Proponujemy w ramach Katolicko-Rewolucyjnego nastawienia doradzić p.Kaczyńskiemu wywolanie wojny z Rosją,Białorusią,Gabonem.Można też zerwać kontakty z UE.Trzeba poprosić Kościół o pomoc w wyznaczeniu czołowych skrzyżowań w Polsce i ustawieniu na nich Krzyży upamiętniajacych zbrodnie Katyńską..a którą to się dowyjaśni potem…….A ponoć b.minister z PO Drzewiecki mówil,że Polska to dziki kraj…

Z całego serca Naród żałuje że Prezydentem nie został Jarosław Kaczyński,ponieważ było by łatwiej rzucać klątwy oraz karać winnych za cokolwiek.Wiedzielibyśmy już KTO stoi za katastrofą Smoleńską np. po zeznaniach pojmanego przez polsko-katolicki wywiad,Premiera Putina…a tak nic tylko krew na rękach…i „dziwne wypowiedzi człowieka który jest teraz Prezydentem”.

Komisja pod przewodnictwem p. Macierewicza powinna się zbierać przynajmniej dwa razy dziennie a napewno szybciej dojdzie do wyjaśnienia odpowiedzialności za katastrofę Smoleńską ponieważ winni tego będą już tak znudzeni tym wszystkim,że sami napewno przyznadzą się do zbrodni….

A przestrogą dla przyszłych pokoleń polityków kurczowo trzymających się władzy,o szczególnym podłożu fanatyzmu dla przykładu,religijnego lub jakiego kolwiek, należy wpisać do konstytucji ZAKAZ pełnienia slużby publicznej na stałe pod karą grzywny…gdyż podłoże spiskowe,z zemsty,lub z zazdrości „ostołkowej” oraz na innym tle źle wpływa na organizm takiego polityka oraz na przeguby dłoni osób postronnych celowo lub przypadkiem posądzanych o niecne zamiary…..

Reklamy

Kategorie

%d blogerów lubi to: