Napisane przez: JACK REACHER | 07/27/2010

„Szoszoni jedzą Gołębie”….z PiSkiem w tle…


Można juz śmiało stwierdzić,że chyba najwieksi konspiratorzy już dawno śpią…Jak doniósł dzień wtorkowy,okazało się że w żadnym imieniu posłowie ze sPiSku nie wystepują a zwłaszcza Rodzin ofiar..”poleglych” ostatnio pod Smoleńskiem. Wprawdzie ponoć sami się do nich zgłaszają,więc jak zwykle „moralny” obowiązek poselski nie pozwala nie zwrócić uwagi na tę sprawę,więc Oni muszą w imieniu tychże Rodzin wystepować….Przynajmniej jedno jest jasne..

Również p.Prezes miał okazję 3 godziny opowiadać min. o czym gaworzył ze swym tragicznie zmarłym bracie niedługo przed katastrofą…Jak donoszą media i opisy,nie było żadnych rozmów nt.lądowania,mgły itp…O czym Prezes obiecał powiedzieć „społeczeństwu” w stosownym czasie.

Frakcja „rewolucyjna” w osobie p.Kurskiego powiedziała że szkoda że nie wykorzystano tragedii Smoleńskiej w kampanii wyborczej,mimo iż DWIE osoby w PiSie były za tym….Pierwszą był jak zwykle p.Kusrki a na drugim miejscu był sam p.Prezes…lecz inni i inne frakcje w partii zakazały poruszania tego tematu w kampanii…I tak po przegranych wyborach następuje rozliczanie za „osiągnięcia” i siłę strategii,które do zwycięstwa nie doprowadziły…Bardziej wyraził to p.Migalski,który na swoim blogu wyłuszczył zasady rozdania stanowisk w partii…Jest tam o tym,że CI co dużo robili i mogliby liczyć na jakieś stanowisko..to odstawiani są na bok a CI co NIC nie robili,dostają awanse.Chociaż łza się w oku kręci,to miło że p. Migalski zauważył jakie to „środowisko” naprawdę jest…..”Siła bulteriera rośnie”. A Jarosław Kaczyński zaprzepaścił być może szansę zdobycia kilku punktów poparcia,gdyby tak poruszył kwestię katastrofy w Smoleńsku…..a tak, to tylko „ograniczał się” do…..fenomenalnego stwierdzenia ,że 10 kwietnia lecący samolotem bądź to ….. polegli lub co lepsze jeszcze…. oddali życie…..Widać to skrepowanie języka zakazem pokazywania Smoleńska ww kampanii…doprawdy.

Jeszcze kilka dni do Najwazniejszych uroczystości w Państwie. Uff jak dobrze że jest ten rozdział Kościoła od Państwa,bo inaczej nawet nie potrafiłbym sobie wyobrazić tego rozdęcia kiedy Wszyscy będziemy celebrować przeniesienie Krzyża z pod Pałacu Prezydenckiego do Kościoła Akademickiego…

Reklamy

Kategorie

%d blogerów lubi to: