Napisane przez: JACK REACHER | 06/24/2010

_________KACZYŃSKI___________OK_________!!!!!


Zapewne kilka osób może to zdziwi,lecz może powinniśmy się pomału przyzwyczajać do tego że Prezydentem Polski może być np. p Prezes….

To wcale nie fikcja.Widać że jest taka siła w kraju i poparcie–a więc i realna szansa że brat za brata będzie na „Najwyższym” stołku siedział..W najbliższą niedzielę i chyba środę po tym,będziemy świadkami debat kandydatów.Jeżeli nie uda się Komorowskiemu sprowokować kandydata PiSu,i nie uda się obnazyć „nowej twarzy”,to możemy być świadkami klęski PO w wyborach prezydenckich po raz drugi z rzędu…Pamiętamy że 5 lat temu Tusk też prowadził i debata pogrzebała Jego ambicje bycia Tym pierwszym…Dzisiejsze sądaże Komorowskiego róznią się od tych z zeszłej niedzieli,kiedy to była jeszcze widoczna 15% przewaga kandydata z PO…/dzisiaj tylko 5%/

Niby kazdy głos się liczy…więc jesli nie chcemy mieć nadcisnienia przez następne 5 lat….to nie rezygnujmy z drugiej tury wyborczej…Z drugiej zaś strony jeżeli jednak wygra J. Kaczyński to Ci nie sprzyjający temu wyborowi będą musieli poprostu przez 5 lat żyć i obserwować sytuację i czekać co dalej będzie…

Proponuje wszystkim o wzięcie udziału 4 lipca w drugiej turze..a kto wygra Ten będzie na krzesłach siadał i żyrandole oglądał..Nie dajmy się zwieść obietnicom socjalnym,szpitalnym,itd….Niech obiecją za półtora roku…kiedy wybory parlamentarne nadejdą..Teraz zaś głosujemy na reprezentanta Polski…Więc wytężajmy wzrok i zmysły…aby był to kandydat najlepszy…jesli można tak powiedzieć….

Ja tym razem oddam głos na B Komorowskiego,z prostej przyczyny…Mianowicie obawiam się wiekszego podziału Polski podczas pełnienia urzędu Prezydenta przez ew. J Kaczyńskiego….

Reklamy

Kategorie

%d blogerów lubi to: