Napisane przez: JACK REACHER | 06/15/2010

O wyborach w Chicago ze stacji WPNA 1490am..audycja pani Lusi Śliwy


Jak niektórzy zapewne wiedzą Kogo preferuje audycja prowadzona przez panią Lusię Śliwę w radiu 1490am w Chicago….Jeżeli jesteś słuchaczu przeciwnikiem p. Kaczyńskiego…możesz liczyć na szybkie i sprawne wyłączenie mikrofonu dla Ciebie,podczas części audycji,gdzie słuchacze właśnie dają upust swoim religijnym i politycznym poglądom…..

Z dzisiejszego „miotu” np. można było się dowiedzieć,że jeżeli ktoś z Państwa słuchaczy odda głos na p. Kaczyńskiego to może nawet liczyć na dowóz przez dwóch panów taksówkarzy do lokali wyborczych…Oczywiście jeżeli się samemu nie da rady dostać…Jest tez „oczywistą oczywistością”,że chcąc głosować np na p.Komorowskiego lub inaczej….transport trzeba zapewnić sobie samemu..

Zabierający głos na antenie często w „poczuciu misji” zaczynają swe wypowiedzi w tonie uwielbienia dla kandydata pani Śliwy i już podczas swej wypowiedzi,tak bliżej końca, dodają swoje trzy grosze….powodując komiczne sytuacje podczas audycji na żywo oraz konsternację u prowadzącej program…

Dzisiaj np.mielismy słuchacza,który mówi że napewno zagłosuje na p. Kaczyńskiego..co już powodowało pewnie dumę u autorki programu,który w końcowej części swojej wypowiedzi dodał,że Kaczyński będzie dobrym kandydatem,ponieważ za Jego prezydentury dolar będzie po 100 złotych i On kiedy przyleci do kraju będzie znowu bogatym człowiekiem…..

Drugi zaś słuchacz….zapewne z innej bajki zaczął swoją wypowiedż od tego że zagłosuje na Bronisława Komorowskiego…co jeszcze nie było powodem do wyłączenia go z programu….lecz uzasadniając swoją tezę dodał…że nie ma życzenia aby nastepnym Prezydentem znowu był…kurdupel…./zasłyszane/ .

Był jeszcze słuchacz który wróżył kolejną koalicję z np. LPR lub Samoobroną uzasadniając potrzebę Prezesa o zameldowaniu komuś ew. udanego sukcesu z wygranego wyścigu o fotel prezydenta….

Są to wszystko wypowiedzi ludzi którzy zdecydowali się powiedzieć coś od siebie na antenie..co jak zapewnie nieliczni wiedzą,bycie w programie na żywo często powoduje wzrost adrenaliny i ścisłych politycznych ambicji słuchaczy…Ja zaś je tylko przytaczam…

Oczywiście w śród Tych słuchaczy o „okreslonym” poglądzie na sprawę..Jaroslaw Kaczyński to kryształowy człowiek,nie kradnie no i oczywiście najlepszy patriota i oczywiście mąż stanu…..

Nie jest tajemnicą że program pani Łucji Śliwy pt „Otwarty mikrofon”..jest programem o dość jednolitym nastawieniu poglądowym,oraz krytyka tej linii programu u innych często kończy się wyłączeniem „otwartego mikrofonu”….

Dzisiejsza audycja była poświęcona tematowi..Na kogo będzie Pan,Pani głosować….?6/15/2010.

A ja opisuję to tylko aby może komuś kto jest zainteresowany echem kampanii wyborczej z Polski,pokazać jaki jest tego odgłos po drugiej stronie oceanu…..

Reklamy

Kategorie

%d blogerów lubi to: