Napisane przez: JACK REACHER | 05/20/2010

Zlew polityczny na Czwartek, Maj nr 20….


Jakoś znowu się zebrało wodzie i dotarła Wisła az do Warszawy…Zagrożenia,podtopienia,zalania ,wały…standard…Szkoda ludności,strat, ale byle przetrwać to do następnego razu…

Zebrała się Rada Bezpieczeństwa Narodowego. Mieli dyskutować o Smoleńsku,tymczasem nawet Jarosław Kaczyński mówi że powódż będzie głównym tematem spotkania…tyle oficjalnie..

Odnosnie p. Prezesa to jutro zapadnie kolejna decyzja kiedy „wypuścić” Jego na szerokie wody konwencji i spotkań….widać klej już przysycha i nowa twarz dobrze się trzyma.

Rano wyczytałem na Onecie że ci co mają dzieci z In-Vitro nie zasługują na przyjmowanie komunii Św. No nic tylko pogratulować sukienkowym pomysłu,tłumaczenia Biblii na swoje własne interesy..Lecz chyba tym razem raczej zadziała to w odwrotnym kierunku…Owieczki mogą uznać że „pasterze” zwariowali troszeczkę od tego „celibatu” i im też hormony z wiekiem uderzają na mózgi…Jak słusznie jeden z Internautów zauwazył,dobrze będą miały dzieci np księży poczęte w naturalny sposób,ponieważ będą mogły „legalnie” przystapić do sakramentu komunii Św. Inny zaś dodał że wystarczy odpowiednia koperta i będzie po sprawie,gdyż pazerność urzędasów ziemskich jest jeszcze nie zmierzona…

…..A moim kurwa osobistym zdaniem..to powiem że nie mogłem usiedzieć jak to przeczytałem..Miałem nic nie pisać żeby znowu Ktoś mi nie zarzucił że mi się „nasz” Kościół nie podoba….No ale jak tu milczeć..? Przecież idąc za zakazem In-Vitro odbiera się niejako radość z posiadania potomstwa tym parom które nie mogą mieć tego w naturalny sposób…Ale oczywiście zdaniem kadry wykwalifikowanych kościelnych seksuologów i uczonych genetyków — tutaj chodzi o te zarodki które się nie wykorzystuje i zamraża a po jakimś tam czasie zachodzi potrzeba ich likwidacji…Według Kościoła zaś to już jest zabijanie człowieka….Przecież jakby się urodził to stanowiłby taki jeszcze nie urodzony…potencjalny nabytek na przyszłe kurwa pokolenia molestowanych dzieci przez księży…a tak to z kąd tu brać…narybek….A może poprostu klecha lub zakonna „sister” też powinna mieć kogoś do „spania” to i może bardziej by rozumieli potrzeby z tym związane a napewno mniej by było tych molestowań…..No bo chyba nie ma takiego kto mi powie że można naturze człowieka i jego seksualności powiedziec ,że od teraz jesteś np duchownym i koniec z pewnymi zachowaniami….Tyle w temacie….Sami się prosicie poprzez takie decyzje jak i przez Wasz korupcyjno-biznesowy model życia o zmniejszanie się „stada” owieczek u waszych bram….

Do tego wczoraj doszedł „tradycyjny” skowyt PiS że komisja żle bada przyczynę katastrofy…Boją się że im wyjdzie że nie zginął tam żaden bohater lecz poprostu Prezydent Lech Kaczyński z osobami towarzyszącymi…

Pozdrawiam Tych wszystkich ,którzy i tak wbrew wszystkiemu a przzedewszystkim wbrew swoim własnym mózgom twierdzom że to i task wina Tuska, Rządu,Komorowskiego,Ruskich,deszczu i sam nie wiem czego jeszcze….A może to Królowie z Wawelu wywołali tę powódż żeby jedną trumnę drogą wodną odesłac do Warszawy…?

Dalej prowadi się wojnę w Afganistanie i Iraku i dla przykładu podam że w czasie pierwszych 3 miesięcy tego roku w Chicago,IL na ulicach tego miasta zginęło dokładnie 131 osob w wyniku walk gangów i kryminalnych poczynań– co stanowi taką samą liczbę poległych amerykańskich żołnierzy na froncie Irackim w tym samym okresie……I po co wojny?

Polskie sklepy spozywcze w rejonie miasta Chicago,które sprowadzają z Polski …wszystko…co tylko się da,tak żeby polski klijent poczół się jak w domu+wyrabiają własne wędliny (nie zawsze takie dobre..)–sprzedają to wszystko taniej niz sklepy w Polsce…..przykład 1 funt szynki cygańskiej ok. pół kilo za $ 3,99 czyli 12,6 zł…..

Reklamy

Kategorie

%d blogerów lubi to: