Napisane przez: JACK REACHER | 05/17/2010

Zlew polityczny na Poniedziałek , Maj nr 17


Kochani miałem nie pisać . W sumie nic oprócz deszczu się nie działo..Lecz już koło południa wyczytałem że tragicznie zmarły Prezydent Lech Kaczyński doczekał się pierwszego pomnika….”Narazie” jest to płyta granitowa w pomorskim miasteczku Skórcz czy coś takiego. Czekamy na szybkie „Santo subito”..no i na obrazki do książeczek.

Do tego leje.Leje tak że rząd wysłał ministra Millera w śląsk w celu obejrzenia sytuacji i oceny czy i jaka jest potrzebna pomoc z zewnątrz….bo przecież samorządy napewno radzą sobie bez problemu..piasku ci u nas dostatek oraz łopat..Oby nie skończyło się tak jak zawsze sie kończy…A raz nawet było tak że Premier Cimoszewicz stwierdził…”,że trzeba było się ubezpieczyć..”..a tak ci u nas mokra Polska.

Wybory wkrótce…czekamy aż wszystkim kandydatom twarze przyschną, żeby mogli wreszcie wystąpić publicznie.Chociaż ostatnio w sztabie PiS jednak zaszła zmiana..Oprócz „Rzepy”,p.Prezes udzielił wywiadu tak poczytnemu i ogólnie dostepnemu pismu jakim jest…”Gość Niedzielny”..ten sam „Gość który niedawno się w sądzie sprzeczał z panią Tysiąc….tak na marginesie…

A w Chicago na antenie radia WPNA1490 dzielni słuchacze o moherowym odcieniu podczas audycji dzwoniąc do studia mówią,że nie ma lepszego kandydata niż Jarosław Kaczyński….UWAGA..podam uzasadnienie…Mianowicie dlatego,że „prawie” działa tak jak nakazuje Kościół Kat. znaczy się wyznaje te same zasasdy…a to co Jemu wciąż brakuje to nadrobi…więc jakież wątpliwości…A Bronek Komorowski raczej odpada–wszak on za In Vitro..więc postęp..a zarazem wbrew nauce KK….jakiż to więc Prezydent….Przecież Polska „nasza” w XXI wieku potrzebuje kogoś,kto będzie zlepkiem niereformowalnych twierdzeń i wyznań …i tu akurat Prezez nawet ze starą twarzą doskonale pasował….

Reklamy

Kategorie

%d blogerów lubi to: