Napisane przez: JACK REACHER | 12/18/2009

——BOŻE NARODZENIE—–za—-1 DZIEŃ–


……………………..Ja wiem że WY też to już zapewne wiecie….ALE mamy jeszcze #%#%#—1–JEDEN–1–#%#%# dzień do Świąt Bożego Narodzenia!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Jako już nie teenager cieszę się tym jak tylko mogę…i pragnę „podrzucić” Wam kilka pomysłów…

Jeżeli nie Daliście się zwariować tej całej świątecznej komercjalizacji…to znaczy,że Macie głowy mocno na karku i Potraficie racjonalnie myśleć!!!!………………….WOW!!!………nie każdy to ma co WY!!

NIe chcę apelować do „jakiś” sumień,albo Wiary w co tylko,lecz mam taką małą świąteczną prośbę…
———————-Jeżeli Możecie to proszę o datek mały finansowy dla Pauliny Pruskiej,25 letniej dziewczyny chorej na RAKA…….Paulina Pruska jest już po operacji usunięcia znacznej części raka ze swojego organizmu….Ponieważ jest to tak żadki przypadek choroby,więc nie jest operowany w polsce,z braku może doświadczenia lekarzy a może i nawet z „dobroduszności” firmy zwanej dalej….NFZ…..?! Kto wie..?
W każdym razie meritum sprawy to jest to ,że Paulina …SAMA zbiera pieniądze na swoje dalsze leczenie za pośrednictwem bloga,który założyła w tym celu…(adres podam na końcu)..Po nowym roku Paula MUSI raz jeszcze odwiedzić Boston (USA),gdzie miała miejsce operacja,żeby zobaczyć efekt po kilku miesiącach…..Kochani być może nie macie pojęcia ILE jest ludzi dobrej woli,którzy robią co mogą żeby etap finansowy przebiegał najłagodniej…lecz koszty związane z takim przetsięwizięciem są ogromne….Więc potrzeba jeszcze…..

Ja nie znam Pauliny Pruskiej i oczywiście NIC z tego nie mam,ALE kilka miesięcy temu oglądając reportaż z TVN,dowiedziałem się o wszystkim….i oprócz najłatwiejszego-czyli wysłania pieniędzy-postanowiłem ..”rozpowiadać” Światu,że jest taka Paulina Pruska która potrzebuje pomocy….NIe chcę żeby Ktoś wydał fortunę,wystarczy „zwykła” DYCHA…i będzie dobrze…

……………..Aha i jeszcze jedno….Paulina regularnie „zdaje” nam relacje ze Swojej sytuacji..tzn.odbioru wyników po kolejnych testach,o swoich przeżyciach i stanie emocjonalnym….Wielu z nas wydaje się,że to ONA jest dla nas lekarstwem na nasze „wielkie” kłopoty z życiem związane…a nie my dla niej ratunkiem w wołaniu…Poczytajcie Jej bloga i sami zobaczcie,jak kilka słów Pauliny potrafi pokazać nam inną stronę życia i docenić piękno i niepowtarzalność bycia na ziemi.
Proszę Was o zamieszczanie komentarzy,po których Paulina będzie wiedziała,że ma w nas wsparcie i że to co robi ma i będzie miało sens i skończy się jak najbardziej pozytywnie….
Jest okres świąteczno-noworoczny…więc proszę o mnóstwo pozytywnych komentarzy pod opisami z życia tej dziewczyny…Wolałbym żeby grono Tych co zdecydują się podczas tego okresu zajrzeć na bloga Pauli i zaznaczyć swoją obecność ,pozostało na dłużej lub na stałe…..lecz każdy z WAS ma swoje życia i sytuację i może tylko w czasie świąt ma „akurat” więcej czasu aby komuś dać odrobinę nadzieji i dobrego słowa…..To też wystarczy!!!!!

—————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————-
Chciałbym źyczyć Wam dobrzy ludzie dużo zdrowia i ciepła,wesołych Świąt Bożego Narodzenia oraz Szczęśliwego Nowego 2010 Roku!!!!!

„………….Jest taki dzień,taki ciepły choć grudniowy,
Jest taki dzień,gdzie znikają wszelkie spory……………”

————————-paulapruska.blogspot.com—————————–

DZIĘKUJE i powiedzcie,że Glad Rycerz Was przysłał….

Reklamy

Kategorie

%d blogerów lubi to: