Napisane przez: JACK REACHER | 12/15/2009

…9 DNI DO ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA…..


Kochani ja już liczę,że 9 dni tylko so Świąt….!!!!!! MAm nadzieję,ze WY też!!!!!!

Mówi się,że Boże Narodzenie to już całkowicie skomercjalizowane święto jest…I to niestety prawda…nic na to nie poradzimy…..Powinniśmy sami szukać tej ulotnej atmosfery świąt i tego nastroju….Pomóc nam może w tym nasze dzieciństwo,wspomnienia (mam nadzieję,że te dobre),nawet to,że zima za oknem zimno…cokolwiek…..

……Mam może jeszcze coś co zdecydowanie pomoże NAM uczynić się chociaż na chwilę lepszym i dobrym….mianowice…Inny Człowiek na naszej drodzę i chęć dzielenia się z kimś czym możemy….

————————-paulapruska.blogspot.com—————————–

—————————–paulapruska.blogspot.com————————-

——————————–paulapruska.blogspot.com———————-

POMÓŻMY TEJ DZIELNEJ DZIEWCZYNIE W JEJ WALCE Z RAKIEM.PODZIELMY SIĘ Z NIĄ DOBRYM SŁOWEM ORAZ NAWET ZWYKŁĄ DROBNĄ WPŁATĄ NA CEL JAKIM JEST WYRWANIE PAULINY Z RĄK ….raka…..WALKA JUŻ ROZPOCZĘTA I PAULA JEST PO OPERACJI W USA..LECZ NADAL POTRZEBA FUNDUSZY NA DALSZE REHABILITACJE I BADANIA…..

KOCHANI WEJDŻCIE NA JEJ BLOGA I UMIEŚCIE DOBRE KOMENTARZE,TAKIE ŚWIĄTECZNE,RADOSNE,DAJĄCE NADZIEJĘ….ROZUMIECIE SAMI PRZECIEŻ…..A JEŚLI MOŻECIE TO WYŚLIJCIE NAJSKROMNIEJSZĄ SUMĘ PIENIĘDZY…NA RATOWANIE ŻYCIA…….DZIĘKUJE…..Powiedzcie,że …Glad Rycerz was przysłał….

Reklamy

Kategorie

%d blogerów lubi to: