Napisane przez: JACK REACHER | 10/08/2009

—————–Będę ŻYGAĆ……….


Jeżeli się wsłuchać w ton dyskusji i postulatów PIS to nie wiem jak Wam ale mnie zanosi na wymioty!!!!

Ciągłe powtarzanie że ktoś IM wywołał wojnę (PO),o ciągłym proponowaniu pokoju za cenę prawdy oraz o liczącym się dobru ojczyzny….–Jak to ma kogoś nawrócić albo przekonać do tej formacji,to rozsiadam się wygodnie i gaszę telewizor i śpię spokojnie….To aż widać ten „spiskowy” język PISu,skoro mają tyle pomysłów co by tu w każdej sprawie zrobic-to pytam się kurwa gdzie byli ponad 2 lata temu,kiedy wbijali gwożdzie do politycznych trumien swoich koalicjantów,po tym jak już im nie byli potrzebni?????????

NIEzaprzeczalnym jest fakt,że PO (ponieważ wina spada zawsze na całą partię polityczną a nie na poszczególnych członków),dała niesamowicie dupy z tą „ustawą hazardową”!!!!!!!!!!!!!!!!! I za takie coś powinni poprostu ścinać i zabierać cały majątek rodziny danego posła czy ministra!!! Mam tylko nadzieje że ta „ucieczka do przodu” Tuska zmyje Jemu z oczu tę mgiełkę i przejrzy trochę oraz zastanowi się co zrobić aby wyborów za rok poprostu nie spieprzyć…Trochę mniej piłki…a więcej trzymania swoich koni za jaja i do roboty.

Osobiście to nie wierzę żadnemu politykowi bądż politykierowi…Ale uważam że program Platformy jest lepszym rozwiązaniem dla Polski niż partii z pod znaku PIS. Dość mam już nabożnych zachowań i włażenia w tyłek „czarnym” przez akurat urzędującego Prezydenta oraz Jego Brata.Dosyć mam sprawozdań z pracy kurwa rządu w katolickiej telewizji czy radiu…Niech one sobie będą,nie przeszkadza mi to.Tylko niech robią to po co zostały stworzone czyli przekaz religijny co ja akurat rozumiem jako „klepanie” modlitw od wschodu do zachodu.Wtedy będę wiedział że spełniają swoją rolę….Natomiast jak słyszę lub widze,że rządzący polityk siedzi w studio a naprzeciw jego siedzi dziennikarz w koloratce i zadaje pytania o pracach i stanowiskach rządu to ponownie mam ochotę żygnąć w telewizor….tylko szkoda że taki drogi był.Uważam też że Polska to powinien być kraj dla Wszystkich ,o każdej orientacji i wierze a nie tylko dla „katolików”,którzy i tak patrzą komu by tutaj nożyk w plecki wbić,a także jak szybko i sprawnie cieszyć się z nieszczęścia sąsiada lub kogoś z rodziny…Jeżeli Państwo polskie pójdzie drogą która bardzo mocno skręca w prawo i zaczyna być państwem wyznaniowym,to nie będzie wtedy mowy o cywilizowanych rozwiązaniach prawnych a wzamian za to będzie ciemnota,która właśnie panom w sukniach bardzo by się przydała z racji głębokości tac…Ja chcę Invitro oraz w razie zagrożenia ciąży u mojej żony możliwości jej przerwania i to legalnie a nie gdzieś w piwnicy (zresztą u tego samego lekarza…),ponieważ kocham moją żonę i według mojej oceny świata nie widzę możliwości samemu wychowania moich dzieci bez Niej tylko dlatego że jakiś ksiądz lub biskup wyraża się inaczej o tych sprawach..

Ludziom zaś wiecznie narzekającym zalecam mniej myślenia skoro nie potrafią znależć plusów w tym co robią-lecz więcej roboty….Takiej zwykłej roboty która może nie wiele daje ale pozwala przeżyć.Od kilku lat żyje w miejscu gdzie akurat jak Ci się nie podoba to morda w kubeł i naprzód…i widzę że można i da się…Zalecam to w naszym kraju,w którym tylko słychać narzekania i narzekania.
Rząd za nas sam nie zrobi tego aby dobrze nam się żyło.Jeżeli społeczeństwo przyzwyczaiło się do ciągłego narzekania to albo zmieni sposób myślenia albo skończy w kanale…poprostu.

Polsce potrzeba mniej świąt obojętnie czy katolickich czy nie-lecz świąt kiedy mamy wolne od pracy i cieszymy się,że „łapiemy” długie weekendy,a potem narzekamy na wypłaty itd…Trzeba zabrać się do pracy i zapierdalać!!!!!-wtedy będzie dobrze! czekanie aż samo przyjdzie niczego tu nie zmieni…niestety.Rozumie to cały świat ale nie Polska której wydaje się że stać obywateli na wolne po 3-4 dni co półtora miesiąca,przy jednoczesnej dyskusji o obniżeniu podatków!?-Tylko z czego…?Potrzeba też normalnych przepisów aby opłacało się mieć własny biznes i jeszcze żyć zgodnie z prawem i płacić podatki..Wtedy powiemy sobie że mamy dobrze…

Internauci wciąż proszę o pomoć dla Pauliny Pruskiej!!!! Dziewczyna 24 lata JUŻ!! po operacji usunięcia nowotworu…potrzebuje teraz wsparcia naszego i pieniędzy na dalszą rehabilitację….
oto adres Jej bloga a tam info jak udzielić pomocy.

———————-paulapruska.blogspot.com——————————-

Reklamy

Kategorie

%d blogerów lubi to: