Napisane przez: JACK REACHER | 09/08/2009

A gdzie się podział rozum q…………..mać?


Kochani ostatnio właśnie zbulwersoawała mnie wiadomość z faktów TVN o mandatach za szybką jazdę wystawianych przez funkcjonariuszy Straży Miejskich w całej Polsce.
Oczywiście że jak jedziesz na bani to powinni ci w dupie zrobić Route66,a jak jeżdziśz za szybko to powinieneś zapłacić mandat tyle w temacie…..TYLKO po co mandat taki musi być zapłacony „w terminie 7 dni od daty wystawienia”? To się kupy nie trzyma!!!!
Przykład jedziesz na wakacje i w połowie kraju z frustracji powodowanej nadmiarem pasów i autostrad,po długiej jeżdzie za furmanką postanawiasz wziąć sprawy w swoje ręce i nacikasz gaz lekko.Nie mówie tu o jakimś 200″kaemha”Tylko tak leciutko ale ponad to co na znaku…Funkcjonariusz który akurat nie śpi robi ci super fotę i w pierwszy dzień urlopu „zarobiłeś” mandacik.Urlop ma być super jeżeli jeszcze pracujesz i nie zwolnią Ciebie po powrocie,uprosiłeś „starego” o np.10 dni.EXTRA.
Więc wracasz sobie do domciu i ze skrzynki wyciągasz jeszcze ciepły ale już przeterminowany mandacik z nazwą miejscowości i prędkością i informacją że miałeś czas do 7 dni i tak kurwa dalej…
Ja z kumplami normalnie w takich sytuacjach mówię–jesteś w dupie.ALE jako że jesteśmy cywilizowani (z wierzchu napewno),więc powiem że Masz problem.Problemik dlatego że jeżeli nie zaplaciłeś w terminie to sprawa już jest ścigana z urzędu i kończy się w sądzie…i nie ma tłumaczenia że urlop albo poczta nie doręczyła(co potwierdzaja sami Strażnicy Miejscy),poprostu masz większy problem dlatego że kiedyś, jakiś koleś,tak sobie wyśnił a inni też na kacu (!),go poparli….mniej więcej.
Podobno jesteśmy w UE czy jak kto woli w EU–ponoć z angielska skrót nawet powazniej wygląda–Więc może ktoś by mógł się tym zająć..?
Wiem,wiem że akurat mamy kryzys i „super prezydenta” (T-Love cytat),wojna się zaczęła 70 lat temu,gaz potrzebny,ruskie nie przepraszaja,bezrobocie,Pan Czuma,Ziobro,za mało sprzętu tam gdzie wojny,a ameryka ma nas jako swojego największego sojUSznika poprostu………,ale może TAM jeszcze KTOŚ jest i nie śpi?
——————–hop-hooop!!!!! jest tam kto?

Wiecie że nie był bym sobą gdybym nie przypomniał o Paulinie Pruskiej która zbiera pieniądze na potrzeby swojej rekonwalestencji.Już jest po operacji gdzie pozbyła się wrednego raka,lecz jeszcze dużo przed Paulą zabiegów innych i kosztownych -żeby można było powiedzieć że udało się…Proszę i przypominam że „Nawet „dycha” leczy raka”–akcja zbierania pieniędzy trwa nadal!!!!!!!!!! oto Jej adres i informacje co robić
——————————paulapruska.blogspot.com———————–

Reklamy

Kategorie

%d blogerów lubi to: