Napisane przez: JACK REACHER | 07/06/2009

Jerzy Buzek przewodniczący PE…..i polskie piekiełko…


Albo jesteśmy już kompletnie „porąbanym ” narodem albo ja jestem z Gabonu..W końcu po licznych napewno manewrach na arenie politycznej polak zajmie TAKIE stanowisko a my co my oczywiście musimy napluć na wszystko.
Po dzisiejszym komentarzu p. Napieralskiego który poinformował iż Jego ugrupowanie ma zamiar „powiadomić” UE o tym jakim to premierem (niedobrym) był Jerzy Buzek poprostu zalała mnie krew…Zacząłem sobie uświadamiać że może rację mają ci co sądzą iż komuchów do „gazu” i wypieprzyć z życia politycznego a nie demokratycznie rozwiązywać problemy.
Liczni politycy z innych krajów UE opisują to zjawisko jako poprostu nie do przyjęcia…Jeżeli danemu krajowi udało się wywalczyć takie stanowisko to oczywistym jest że wszystkie ruchy polityczne z danego kraju powinny popierać to….i chciaż na chwilę powinien być słyszalny jednogłos.Oczywiście ci politycy nie pochodzą z polski lub nawet nie byli w polsce, pewnie i nie otarli się o tzw. „polskie piekiełko”…w którym obrzucanie gównem to coś normalnego!!!
Głupi ten co sądzi że to nie jest osłabianie pozycji polski na międzynarodowej arenie….Właśnie to jest osłabianie i to na bardzo dużą skale.NIe jest istotne jakim krajem jesteśmy wewnętrznie (jest to ważne),ale spory powinny zostawać w kraju bo TAM to juz europa jest panowie. Dotyczy to samo p.Prezydenta i Premiera .Jeden i drugi zachowują się jak nadęci gówniarze których ojciec odmawia im samochodu na weekend(jeśli chodzi o samolot),oraz kiedy brakuje krzesła a wielka duma małego Prezydenta nie pozwala mu nie być obecnym chiciaż niepotrzebnym…
Chciałbym pozdrowić p.Napieralskiego i jego formację którą ceniłem za to że przetrwali a przez ‚nabór” młodych twarzy udawało im się uzyskać wrażenie że to naprawde nie to samo co było przed `89 rokiem.Niestety pozory mylą….i już widzę ten usmieszek p. Millera…niestety.

Reklamy

Responses

 1. Śląski Żyd Buzek dostał to stanowisko od chadeków niemieckich w nagrodę za zdemolowanie Polski Dziwi krotka pamięć u co niektórych młodych wiekiem mieniących się „patriotami” Krótka lekcja historii: NIEWĄTPLIWIE ZASŁUŻONE STANOWISKO BUZKA ZA DZIAŁANIA OPARTE NA TALMUDZIE ŻYDOWSKIM W KTÓRYM TO TRAKTACIE BABA BATRA 54 B STANOWI:
  ,,Zupełnie bezkarnie może Żyd zabierać chrześcijanom rzeczy do nich należące w każdy sposób: Oszustwem i podstępem i nie należy mówić, że kradnie czyniąc w ten sposób, lecz odzyskuje to, co jest jego.” oraz: Wszystkie majętności gojów (zwierząt pod postacią ludzką), są jakby opuszczone, Kto je pierwszy zabierze, ten jest ich panem.”
  DZIAŁALNOŚĆ BUZKA ZGODNĄ Z W/W TRAKTATEM PAMIĘTAMY I PRZYPOMINAMY:
  31.10.1997 r. rządy w Polsce objęła koalicja AWS-UW. Na czele gabinetu stanął Jerzy Buzek (AWS),
  Kluczowe resorty gospodarcze (i nie tylko) objęli bądź funkcjonariusze UW, bądź ludzie z AWS, których poglądy na gospodarkę (a raczej wykańczanie polskiej gospodarki) mieli tożsame z partią Bronisława Geremka.
  Tak więc wicepremierem i jednocześnie ministrem finansów został Leszek Balcerowicz ;
  w gabinecie Tadeusza Mazowieckiego pogromca przedsiębiorstw państwowych. Urząd ten pełnił do czerwca 2001 r., kiedy to UW ku rozpaczy Mariana Krzaklewskiego opuściła koalicję.
  Był on faktycznym dyktatorem gospodarki. W procederze wyprzedaży majątku narodowego zaciekle pomagał mu minister skarbu państwa Emil Wąsacz (AWS), zdymisjonowany dopiero 16.08.2000 r., na cztery miesiące zastąpiony przez Andrzeja Chronowskiego, a od 28.02.2001 r. funkcję tę objęła Aldona Kamela-Sowińska.
  Zapewniała ona publicznie, że do końca kadencji rządu nie pozostanie w Polsce ani jeden zakład państwowy. Wprawdzie zapowiedzi nie spełniła, ale starała się bardzo usilnie. Rządy Buzka stanowią apogeum wyprzedaży (z reguły za bezcen) majątku narodowego zaś rok 2000 jej szczyt. STĄD TAK LUKRATYWNE STANOWISKO (nagroda) Motto: Każdy Żyd zawsze będzie zwalczał Polaków i Polskę Każdy Żyd wspiera Żyda w tej walce przeciwko Polakom i Polsce Żródło: http://groups.google.com/group/soc.culture.polish/browse_thread/thread/dbacd485890ebd5d

  • Skoro mamy jak to się mówi –demokrację–dodaje ten komentarz i niech inni wypowiedzą się w tym temacie.Uważam że każdy ma prawo do własnych poglądów i zdań.Jeżeli to co Piszesz jest częścią tej większej całości to poprostu aż się w głowie nie mieści jak daleko macki te mogą sięgać i wydaje się nieprawdopodobne…Lecz Twoje zdanie na ten temat nie jest jedyne a co za tym idzie..daje do myślenia…W jakim to kraju żyjemy i przez kogo rządzonym?I gdzie tu Polska i rządzenie aby polakom i polsce było lepiej…?


Kategorie

%d blogerów lubi to: